Autor Wątek: Dźwięk nowej rozmowy  (Przeczytany 1850 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotrro

  • Narybek
  • *
Dźwięk nowej rozmowy
« dnia: Kwietnia 06, 2014, 15:24:39 pm »
Witam,
Udało mi się ustawić dźwięki przychodzenia wiadomości na czacie, zmian statusu itd.  Niestety nie wiem jak ustawić dźwięk nowej rozmowy "telefonicznej".
Co zrobić, żeby podczas dzwonienia, nie tylko pojawiała się chmurka "lewoklik aby odebrać", ale też był sygnał dźwiękowy?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2014, 17:03:40 pm »
Od kiedy WTW ma połączenia rozmowy telefonicznej? Chyba, że chodzi Ci o wtykę skype... To z tego, co wiem, nie da się tam ustawić dźwięku połączenia przychodzącego. W ogóle, serio, jak można używać tej wtyki, jeśli nie ma wideo rozmowy (chyba, że coś się zmieniło, od czasu, jak się tym ostatnio bawiłem, czyli dość dawno), przecież o te wideo chyba głównie chodzi w skype (no rozmowa przy okazji też, ale bez wideo wtyczka ta dla mnie nie ma sensu bytu).

Offline zakius

Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2014, 17:33:19 pm »
wideo jedynie zapycha łącze i pogarsza jakość rozmowy
ale owszem, wtyczki używać nie można, bo nie działa (pozdro 4 microsoft)

Offline Piotrro

  • Narybek
  • *
Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 06, 2014, 17:37:39 pm »
Jak dla mnie używanie tej wtyczki ma sens nawet bez rozmów wideo - trochę trudno zrobić rozmowę wideo kiedy żaden z moich kolegów nie ma kamery -. -

Zakuis, co masz na myśli pisząc, że wtyczka skype nie działa?

Czyli nie da się ustawić dźwięku połączenia przychodzącego? Szkoda :/

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 06, 2014, 17:42:01 pm »
Zakius, jak nie działa, jak działa? Przed chwilą zainstalowałem, żeby zobaczyć, czy coś się zmieniło na nowe... ale nie, dalej tylko rozmowy.

Nie, nie da się ustawić dźwięku połączenia przychodzącego, niestety :(

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 06, 2014, 17:54:09 pm »
Na Windows 8 nie działa, ale to wina Microsoftu, z tego co wiem. Na pozostałych systemach śmiga, bo sam korzystam. :)

Offline Piotrro

  • Narybek
  • *
Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:04:17 pm »
O. o nie widziałem, że na win8 nie działa.  Pewnie chcą zarobić więcej na reklamach więc nie pozwalają na posiadanie wtyczki.

"W Microsoftcie pracują głupki - kupili Skype za kilka milionów, a mogli ściągnąć z Internetu" xD

Offline zakius

Odp: Dźwięk nowej rozmowy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2014, 08:58:38 am »
mmm, skype nie ma reklam i podstawa jest bezpłatna, a reszta wymaga autoryzacji na serwerze i tak, także kontynuacja skype kita lub opisanie proto by ich nic nie kosztowało...