Autor Wątek: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy  (Przeczytany 5332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adra99

  • Narybek
  • *
Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« dnia: Grudnia 10, 2011, 10:03:32 am »
Witam,
przeszukałem z grubsza forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Jeśli jednak temat się powtarza to przepraszam.

Mam pytanie. Chodzi mi o to, aby po zamknięciu okienka z rozmową GG (nawet jeśli za chwilę będę ją kontynuował z tą samą osobą) wszystko co dotychczas napisałem było od razu kasowane, aby po ponownym otwarciu było pusto. Dodam, że w "Opcjach" archiwum mam wyłączone.

Poprzednio korzystałem z Pidgina i byłem przyzwyczajony do tego, że gdy zamykam okienko moja dotychczasowa rozmowa jest kasowana bezpowrotnie. Być może w WTW coś jeszcze powinienem ustawić aby uzyskać taki efekt?

Pozdrawiam
Adam

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 11, 2011, 12:26:40 pm »
O to chodzi?
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline adra99

  • Narybek
  • *
Odp: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 11, 2011, 19:07:37 pm »
O to chodzi?
Właśnie przed chwilą sprawdzałem czy mam tę opcję włączoną i była. Jednak próbowałem w dwie strony z tym checkboxem (on/off) i widać, że ta funkcjonalność nie ma wpływu na "czyszczenie" zamykanego okna.

Wiem, że może się czepiam takiej "pierdoły", ale jest to dla mnie ważne. Po prostu w jednej chwili gdy zamykam okno z daną rozmową to chciałbym aby nie było jakiejkolwiek możliwości przywrócenia tego co wcześniej pisałem. A propos samego komunikatora to jest świetny:)
Global Moderator Comment Ostatniego posta w całości nie cytujemy... //Vimes
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2011, 22:31:35 pm wysłana przez Vimes »

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 12, 2011, 09:28:04 am »
A nie bo to nie od tego było, coś mnie zaćmiło. Zostaje Ci zamiast zamykać okno czyścić je. Możesz wyłączyć pytanie o potwierdzenie w opcjach zaawansowanych.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 12, 2011, 15:08:49 pm »
spróbuj "wczytaj ostatnie" x " wiadomości... ustawić na 0.

Offline zhvir

Odp: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 12, 2011, 16:14:02 pm »
to nic nie da, bo po zamknięciu okna rozmowy nawet jak są zamykane zakładki nie jest kończona sesja
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline adra99

  • Narybek
  • *
Odp: Wyłączone archiwum i czyszczenie okna ostatniej rozmowy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 14, 2011, 11:34:16 am »
Wygląda na to, że na dzień dzisiejszy nie uda się ustawić tej opcji. Działanie z wyczyszczeniem okna rozmowy też jest jakimś wyjściem, choć w tym przypadku trzeba kliknąć dwa razy (raz: wyczyść, dwa: zamknij okno). W każdym razie dziękuję za uwagi i sugestie. Być może w przyszłości powrócimy do tematu:)