Autor Wątek: Wylaczanie przy wersji portable - czy istnieje jakies potwierdzenie zamkniecia?  (Przeczytany 979 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galnospoke

  • Narybek
  • *
Proste pytanie: czy w WTW jest jakas opcja, ktora potwierdzalaby pelne zamkniecie programu? Jest to potrzebne przy wolniejszych pendrivach i wersjach portable - wyciagniecie wczesniejsze bez pelnego zakonczenia pracy WTW oznacza nierzadko powazne klopoty. Program zamyka sie czasami dlugo i wlasciwie nie wdiamoco czy juz sie zamknal czy nadal nie - dla niektorych uzytkownikow task manager to czarna magia.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Wylaczanie przy wersji portable - czy istnieje jakies potwierdzenie zamkniecia?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 23, 2012, 20:33:24 pm »
szczerze mówiąc nie wiem nic o potwierdzaniu zamykania i myślę, że taką opcję możnaby do programu dołożyć w zaawansowane (potwierdzaj zamknięcie programu). Wejdz na BugTrackera i złóż odpowiednio opisaną prośbę.

Offline Maniu

  • Młodzież
  • **
Odp: Wylaczanie przy wersji portable - czy istnieje jakies potwierdzenie zamkniecia?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 24, 2012, 06:35:14 am »
Wiem że to tak trochę naokoło, ale najpewniej. W przypadku używania wtw na pendrive, warto korzystać z "bezpiecznego usuwania sprzętu". Po prostu windows nie odłączy urządzenia jeśli jakiś program z pena działa jeszcze w tle.