Autor Wątek: Podświetlanie kontaktów  (Przeczytany 1298 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Caesum

  • Narybek
  • *
Podświetlanie kontaktów
« dnia: Stycznia 27, 2011, 23:02:20 pm »
Witam.
Niedawno ściągnąłem WTW i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, ten komunikator naprawdę jest dobry! Nie wiecie nawet, jak jestem szczęśliwy, że znalazłem wreszcie komunikator, który nie jest zasyfiony(GG10), jest kompatybilny w pełni z gg(pzdr4GGclassic) i nie wyrzuca błędów(najnowszy "stabilny" build AQQ). Ponadto da się go mocno przerobić, nie tylko za pomocą skórek, co też mnie zauroczyło.
Mam jednak parę problemów.
1. Jest jakiś sposób, by kontakty na liście podświetlały się po najechaniu na nie myszką? Na razie podświetlają się tylko, gdy na nie kliknę przyciskiem myszki. Da się coś takiego zrobić?
2. Jak mogę usunąć zakładkę ze zmianą statusu w GG? Używam tylko tego "globalnego zmieniacza", więc nie potrzebuję takiej opcji. Zauważyłem, że można go schować klikając na przycisk, jednak to też chciałbym usunąć.
3. Czy WTW jest przenośny? Zainstalowałem parę ważnych dla mnie pluginów i wolałbym trzymać to wszystko na moim pendrive'ie. Nie będzie problemów, gdy uruchomię go na innym kompie?

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Podświetlanie kontaktów
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 28, 2011, 06:43:22 am »
1. prosić o funkcjonalność na bugtraqu/wtyczkę
2. między ikonką głównego statusu a polem opisu jest drobna strzałeczka, kliknij ją ;)
3. wystarczy, że architektura systemów będzie się zgadzać

Offline Caesum

  • Narybek
  • *
Odp: Podświetlanie kontaktów
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 28, 2011, 08:15:44 am »
Dzięki wielkie za odpowiedź, a co do tej strzałeczki, to jeśliby się dało, to ją też chciałbym usunąć. ^^"

Offline zhvir

Odp: Podświetlanie kontaktów
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 28, 2011, 10:06:36 am »
1. zamiast prosić o wtyczkę co uczyniłeś w innym wątku lepiej byłoby jednak wrzucić jako propozycję ba bugtraq
2. nie da się usunąć
3. najbezpieczniej mieć zawsze wersję x86
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Caesum

  • Narybek
  • *
Odp: Podświetlanie kontaktów
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 28, 2011, 10:17:18 am »
Aha, no dobrze, dzięki za pomoc.
Global Moderator Comment Jako że wszystko wyjaśnione zamykam.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2011, 20:54:47 pm wysłana przez Vimes »