Autor Wątek: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?  (Przeczytany 11066 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ult1me

  • Narybek
  • *
Jak w temacie. Czemu się tak dzieje? Można to wyłączyć?

Offline sober

Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2009, 14:15:32 pm »
A możesz to jakoś pokazać? Pytam, bo przyznam szczerze, że Twój jałowy opis nic mi nie mówi.



Ignoruję posty napisane byle jak!

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 02, 2009, 09:29:52 am »
Zmieniając zakładkę, przesuwasz kursor.
W czym problem ?
:D

Offline sober

Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 02, 2009, 15:15:38 pm »
A ja dalej nie wiem, o co mu chodzi. U mnie to chyba nie występuje.



Ignoruję posty napisane byle jak!

Offline zhvir

Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 02, 2009, 16:29:57 pm »
może chodzi o to że każda zakładka pamięta swoją historię wpisywanych znaków?
ale to jest raczej plus (i to duży)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 02, 2009, 16:47:15 pm »
Mi się wydaje, że chyba jak się klika w nieaktywny tab rozmowy aby nas na niego przerzuciło, to niby kursor się przesuwa. Ale nijak do tego dojść nie mogę. ctrl+numerek też opisanego przypadku nie wspomaga :P

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 02, 2009, 17:55:16 pm »
Autorze Ult1me powiedz co konkretnie miałeś na myśli ?

tatool

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 03, 2009, 16:39:46 pm »
Witam,

Odkad zaczalem uzywac WTW na notebooku to maly problem z otwieraniem sie okna wiadomosci - wskaznik myszki mi sam przeskakuje pod nowo otwarte okno wiadomosci. To pewnie przez opcje ktore znalazlem w sterowniku touchpada - ze ma przenosic myszke w poblize przyciskow OK/Cancel/itp. w nowo otwartych oknach. Mozna cos na to poradzic? Nie chce zeby kursor w WTW przeskakiwal pod okno nowej rozmowy, ale nie chce wylaczac tej opcji w sterowniku myszki - bo generalnie dziala ona OK, tylko WTW sie troche nieprzyjaznie zachowuje ;)

Offline sober

Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 03, 2009, 17:14:12 pm »
Wydaje mi się, że będziesz musiał się zdecydować. Poza tym, jak na mój gust to wybrałeś nie ten dział, zatem przenoszę.

I proszę się pilnować następnym razem.



Ignoruję posty napisane byle jak!

tatool

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 03, 2009, 20:09:01 pm »
No coz, WTW to jedyna aplikacja ktora zle wspolpracuje z ta funkcja. Poza tym kursor nawet nie przeskakuje na jakis przycisk, tylko kilkadziesiat pixeli ponizej okna rozmowy - wiec ewidentnie cos tu jest nie tak. Dalej, NGG nie ma z tym problemu - okno wiadomosci nie kradnie "fokusa" myszce, w AQQ tez nie, Tlen - tez nie. Wiec chyba nie powinienem sie zdecydowac, tylko czekac az to zostanie poprawione.

Offline Ult1me

  • Narybek
  • *
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 04, 2009, 13:14:45 pm »
Mam dwie nieaktywne osoby. I klikam na drugą zakładkę, a kursor mi wyjeżdża w dół poza okno.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 04, 2009, 13:22:49 pm »
czy to nie przypadkiem ten sam problem u innej osoby?
http://forum.k2t.eu/trubleszuting/otwieranie-okna-rozmowy-i-przeskakujacy-kursor/

edit: znaczy się podobnej natury problem ;)

Offline Ult1me

  • Narybek
  • *
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 04, 2009, 18:22:55 pm »
Zaznaczając, b. podobny. W każdym razie myślę że to poprawicie ;)

// pytanie. Czy ludzie z GG8 będą widzieć mój długi opis w WTW?

sober edit:
Tak, będą widzieli. Zresztą, wszedłbyś na główną stronę WTW i przeczytał, ale po co?
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2009, 18:55:25 pm wysłana przez sober »

tatool

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 05, 2009, 00:05:36 am »
to wyglada na ten sam blad o ktorym pisalem tutaj http://forum.k2t.eu/propozycje-oraz-info-o-nowych-wersjach/otwieranie-okna-rozmowy-i-przeskakujacy-kursor/

i jest dokladnie tak jak Ult1me pisze - przy przelaczaniu zakladek rozmowy wskaznik myszki tez przeskakuje w to magiczne miejsce ponizej okna rozmowy

Offline sober

Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 05, 2009, 07:30:00 am »
Połączyłem oba wątki, skoro traktują właściwie o tym samym problemie.



Ignoruję posty napisane byle jak!

tatool

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 19, 2009, 01:03:01 am »
Na biezaco sciagam i instaluje kazda nightly po kolei, ale juz powoli trace wiare w mozliwosc poprawienia tego :( Kaworu zlituj sie! To jedyna rzeczy ktora powstrzymuje mnie przed migracja na stale na WTW! W AQQ ten problem nie wystepuje, w Tlenie tez nie, nawet wiesniackie NGG sobie z tym radzi... Prosze popraw to!

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 19, 2009, 06:46:12 am »
Moze jak zaproponujesz Kaworu pepsi to przemysli twoj problem ;)
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline wobi

  • Młodzież
  • **
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #17 dnia: Września 19, 2009, 18:40:40 pm »
Potwierdzam ten problem, pojawił się u mnie dopiero od najnowszej wersji beta (kompilacja 860). Hm, a przynajmniej nie zauważyłem go wcześniej...

tatool

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #18 dnia: Września 19, 2009, 20:25:45 pm »
Moze jak zaproponujesz Kaworu pepsi to przemysli twoj problem ;)
jak WTW bedzie mialo status pepsi-ware to sie zastanowie ;)

Offline zhvir

Odp: Jak wyłączyć przeskakiwanie kursora w dół po kliknięciu w zakładkę rozmowy?
« Odpowiedź #19 dnia: Września 19, 2009, 20:33:04 pm »
mogę potwierdzić że wtw jest od początku tego eonu właśnie na licencji pepsiware
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...