K2T.eu :: Forum

WTW => Pomoc => Pytania => Wątek zaczęty przez: veeroo w Październik 18, 2010, 01:09:54 am

Tytuł: Pliki database.sq3 i temparch.bin w użyciu
Wiadomość wysłana przez: veeroo w Październik 18, 2010, 01:09:54 am
Witam
Na codzień używam dropbox'a (http://db.tt/eQrEBcB (http://db.tt/eQrEBcB)) do synchronizowania profilu w domu i w pracy, dzięki czemu tu i tu mam to samo archiwum, ustawienia, kontakty itd.. Niestety przez to, że owe pliczki są ciągle otwarte dropbox nie ma możliwości ich uploadować w czasie rzeczywistym...
Czy ma ktoś może jakiś pomysł jak to zrobić inaczej?
Wiem, że są to pliki bazy i że powinny być ciągle otwarte, że są otwierane tylko raz przy starcie, bo ich ładowanie zajmuje chwilkę itd... jednak postanowiłem zadać to pytanie aby dowiedzieć się, jak to dokładnie działa w wtw, czy może wtw robi kopie z tempa w jakiś określonych sytuacjach, dzięki czemu mógłbym sobie napisać jakiegoś prostego tool'a, który pomógłby mi to obejść?
Tak wiem, że mógłbym to osiągnąć odpalając wtw nie bezpośrednio po zalogowaniu się, tylko trochę później, dopiero kiedy dropbox zschynchronizuje mi wszystko i analogicznie przy wyłączaniu, jednak tu nie o to chodzi - chcę mieć zsynchronizowany profil bez jakiejkolwiek ingerencji, dokładnie tak, jak robi to dp - kiedy tylko plik się zmieni - sync. Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na synchro?
Thanks from the mountain for your replies :)