K2T.eu :: Forum
WTW => Pomoc => Pytania => Wątek zaczęty przez: kubus7brokuly w Marca 23, 2010, 16:57:14 pm
-
Na poczatek HEJ wszyscy :)
Dzis zaczalem i juz mi sie podoba, bez reklam dupereli itp.
Wszystko sie prosto ustawia i wiekszych problemow nie ma. Jest jedna rzecz ktora mnie lekko irytuje a ktora probujac wylaczyc na rozne sposoby nie udalo mi sie.
A mianowicie kiedy mam otwarte okienko rozmowy albo zminimalizowane ( bez znaczenia ), kiedy koncze rozmawiac i zostawiam sobie to okienko, stale informuje mnie kiedy moj kontakt zmienia status, a jezeli ktos ma ustawione away co 15 min po 2h mam 8 powiadomien, probowalem to wylaczyc w opcjach ale nie dziala i cokolwiek robie ciagle pod rozmowa wyskakuje mi informacja o zmianie statusu.
Czy to mozna wylaczyc ?
jeszcze raz napisze informacja ta pojawia sie wraz z godzina np 17:37 Status: Zaraz wracam, w okienku rozmowy, NIE CHCE TEGO :))
-
To jest bug w zapisywaniu ustawien wtyczki, poprawiony - albo uzyj ostatniej nightly albo poczekaj na nastepna aktualizacje do niedzieli/poniedziałku.
-
Ok, dalej to sie nie zmienilo ciagle jest ten sam blad, i kiedy mam otwarte okno z rodzicami ktorym status sie zmienia co 10-15 min po kilku h mozna sie zalamac bo juz nie widac rozmowy tylko informacje o zmianie statusu, dostalem nowa wersje tzn update i dalej jest ten blad jak to kkkkkkkkk mam wylaczyc ze sie tak wyraze , gdzie zmienic albo co zamontowac.
Dzieki :)
-
Po co te literki kkkkkkkkk?
Zawsze możesz wyłączyć wtyczkę k.info. (tu podkreślę składa się z jednego k i po kropce info) Ja mam wyłączone powiadomienia o zmianie stanu (w k.info) i u mnie działa wszystko poprawnie.
-
NO i to jest dokladnie to o co mi chodzilo , teraz dziala , niestety nie przyszlo mi do glowy sprawdzic ustawien tej wtyczki heh. Dzieki za pomoc.
-
Witam,
Czy orientuje się ktoś z Was jak można wyłączyć wyświetlanie w oknie rozmowy zmian statusu? Często zdarza się tak, że przy dłuższej przerwie w konwersacji stan komunikatora u naszego rozmówcy zmienia się nawet kilkadziesiąt razy (np. Dostępny i Zaraz wracam na przemian), przez co utrudnione jest wyszukiwanie wysłanej do nas w tym czasie wiadomości.
Za pomoc serdecznie dziękuję. :-)
Pozdrawiam :-)