Autor Wątek: Okno wiadomości zamiast okna rozmowy  (Przeczytany 2771 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

bovi

  • Gość
Okno wiadomości zamiast okna rozmowy
« dnia: Października 18, 2009, 08:55:33 am »
Witam,

Mam drobny aczkolwiek strasznie irytujący problem. Kiedy rozmawiam poprzez okno rozmowy (tzn ja w nim piszę) w sieci gg, wszystkie odpowiedzi otrzymuję w oknie wiadomości. Próbowałem kombinować w ustawieniach ale nie potrafię tego zmienić. Proszę o pomoc.

PS. Przy okazji chciałem zwrócić uwagę na pewien problem, który zauważyłem a mianowicie, po padzie eplorer.exe znika z zasobnika ikona WTW mimo, że w menadżerze urządzeń proces jest widoczny. Jedynym rozwiązanie tego problemu do którego doszedłem to zabicie procesu i uruchomienie WTW ponownie (ponownie uruchomienie bez wyłączenia procesu w menadżerze powoduje co prawda pojawienie się głównego okna komunikatora, jednak zamknięcie do zasobnika sprawia, że ikona znowu znika). Jeżeli to pomoże używam Visty z SP2. Pozdrawiam

Offline zhvir

Re: Okno wiadomości zamiast okna rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2009, 09:52:56 am »
Próbowałem kombinować w ustawieniach ale nie potrafię tego zmienić
ale do ustawień GG chyba nie doszedłeś -> "traktuj wszystkie wiadomości jako rozmowę"

po padzie eplorer.exe znika z zasobnika ikona WTW (...) Jeżeli to pomoże używam Visty z SP2
Ja od ponad roku korzystania z Visty miałem jeden pad explorera, więc rozwiązaniem "problemu" z ikonką w trayu jest takie korzystanie z systemu operacyjnego aby nie padał ;)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Okno wiadomości zamiast okna rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2009, 09:58:32 am »
also, win+w przywołuje komunikator na wierzch, więc ikonka nie jest niezbędna i nie trzeba ubijać, można kulturalnie uruchomić ponownie :)

bovi

  • Gość
Re: Okno wiadomości zamiast okna rozmowy
« Odpowiedź #3 dnia: Października 18, 2009, 10:18:38 am »
ale do ustawień GG chyba nie doszedłeś -> "traktuj wszystkie wiadomości jako rozmowę"
Rzeczywiście tam nie dotarłem, mój błąd.

Ja od ponad roku korzystania z Visty miałem jeden pad explorera, więc rozwiązaniem "problemu" z ikonką w trayu jest takie korzystanie z systemu operacyjnego aby nie padał ;)
Świetna rada, bardzo użyteczna. Powinieneś pracować w M$ - tam udzielili mi podobnej kiedy zadzwoniłem z prośbą o pomoc.

also, win+w przywołuje komunikator na wierzch, więc ikonka nie jest niezbędna i nie trzeba ubijać, można kulturalnie uruchomić ponownie :)
Nie znałem tego skrótu, zapamiętam.

Dzięki za pomoc