Autor Wątek: Problem z otwieraniem linków  (Przeczytany 2242 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jordan87

  • Narybek
  • *
Problem z otwieraniem linków
« dnia: Czerwca 12, 2013, 13:49:00 pm »
Witajcie

Od jakiegoś czasu mam problem z linkami w oknie czatu i w opisach kontaktów, muszę link skopiować ręcznie i wkleić do przeglądarki bo inaczej nie otwiera. 
Po kliknięciu w link brak reakcji przeglądarki. 

Co może być problemem? Szukałem w opcjach ale nic nie znalazłem.

Najnowsza beta i co najmniej dwie wcześniejsze już miały ten błąd.

Odp: Problem z otwieraniem linków
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2013, 15:38:55 pm »
Ciekawe, a sprawdzałeś może czy w innych sytuacjach jak np. w pomocy do programów (F1) z jakimś linkiem w treści, klikniecie pozwala na odpalenie linka w przeglądarce.

Może z jakiegoś powodu nie masz ustawionej domyślnej przeglądarki w systemie, w Panel sterowania > Sieć i Internet > Opcje internetowe możesz ustawić IE jako domyślną, tak samo w innej przeglądarce masz gdzieś w opcjach ustawienie jej jako domyślnej.

Ja standardowo takiego problemu nie mam, może sprawdź też nowy profil w WTW, zachowaj stary ale zrób nowy folder tam gdzie profile masz lub odpal WTW ze skrótu który daje wybór profilu. Zrób sobie nowy tylko dla testu i tam sprawdź czy link załapie.

Ja też mam najnowszą ale nightly http://minefield.k2t.eu/wtf/0.9/ ale bardziej mi to wygląda na problem z twoim systemem lub po prostu akurat tym kontem użytkownika na którym jesteś. Więc jakby to nie pomagało możesz dla jaj sprawdzić robiąc w systemie dodatkowe konto administratora i sprawdzić. Ja od jakiegoś czasu bo psuje mi się moje konto w windowsie, planuje zrobić nowe i przejść na nie.

Offline jordan87

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z otwieraniem linków
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2013, 17:31:55 pm »
Wszystkie inne aplikacje otwierały link w chrome tak jak powinny.   Zacząłem drążyć temat dokładniej i zauważyłem że IE jeśli jest ustawiony jako domyśly otwiera linkie z WTW, gdy ustawiałem chroma brak reakcji. 

Wyłączyłem w Comodo (antywir + internet seCARITAS) "blokadę zachowań" i problem się rozwiązał :)

Teraz tylko muszę pogrzebać i sprawdzić jak go dodać do wyjątków ;)

Wybaczcie że osądzałem o to WTW:)

Dzięki za pomoc