Autor Wątek: Wybrakowane archiwum + token "none"  (Przeczytany 1247 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Idan

  • Gość
Wybrakowane archiwum + token "none"
« dnia: Maja 31, 2013, 18:26:16 pm »
Uprzedzam, że jestem komputerowym laikiem.

Dwa tygodnie temu mój laptop się na mnie obraził i odmówił współpracy.  Dysk całe szczęście się zachował, właśnie zgrywam go na inny komputer i mam tam wszystkie moje pliki.  Wchodzę w folder WTW, uruchamiam komunikator. . .  i pojawiają się dwa problemy.

1.  Nie mogę zrobić się dostępna, bo mam nieaktualne hasło GG wpisane w opcjach, a nie mogę go zmienić, bo wyświetla się token "[ None ]".  Googlowałam ten problem, ale nie znalazłam rozwiązania.

2.  Gdy wchodzę w archiwum, mam tam kilkanaście rozmów z 2011r. , czyli z początku mojej wutewowej przygody.  Od tamtego czasu nagromadziło się mnóstwo ogromnie (!) ważnych dla mnie rozmów.  Dlaczego ich nie ma?

Bardzo proszę o pomoc.

Offline zhvir

Odp: Wybrakowane archiwum + token "none"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2013, 12:28:43 pm »
1. po co zmieniać hasło... wpisać aktualne
2. dlatego że prawdopodobnie spsuł się plik archiwum
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Idan

  • Gość
Odp: Wybrakowane archiwum + token "none"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2013, 12:56:20 pm »
Hasło zmieniałam jakiś czas temu, a WTW zapamiętało poprzednie.  Teraz nie mogę się zalogować, bo jest nieaktualne.
A ten plik archiwum tak ostatecznie się spsuł? Czy można go jakoś odzyskać?

Offline zhvir

Odp: Wybrakowane archiwum + token "none"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2013, 09:29:30 am »
po prostu wpisz odpowiednie hasło w opcjach
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Idan

  • Gość
Odp: Wybrakowane archiwum + token "none"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2013, 19:32:28 pm »
Staram się wytłumaczyć, że nie mogę, bo nie ma możliwości wprowadzenia kodu z obrazka.

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: Wybrakowane archiwum + token "none"
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 03, 2013, 10:47:36 am »
kod z obrazka wprowadzasz gdy chcesz zmienić hasło na serwerze, po prostu wpisz aktualne hasło w miejsce kropek

Odp: Wybrakowane archiwum + token "none"
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 03, 2013, 12:47:16 pm »
Idan, droga koleżanko lub kolego, bo i tak to bez znaczenia. Najwidoczniej podczas odzyskiwania danych odzyskane zostały starsze wersje plików, to zrozumiałe bo zależy to od programów jakie używasz, stanu danych na dysku itd, w takim wypadku albo rozejrzyj się jeszcze na tamtym dysku za "większymi" wersjami plików które dałoby się odzyskać albo powiedz sobie "trudno".

Co do samego hasła do GG to po prostu jak napisali moi poprzednicy zrób tak:

- Wejdź w opcje/ustawienia >> sieci >> gadu-gadu
- W polu Hasło wykasuj kropki
- W polu Hasło wpisz swoje aktualne hasło do numeru GG
- Zapisz

Problem pojawi się jeżeli nie znasz na pamięć lub nigdzie nie masz zapisanego AKTUALNEGO hasła do GG, to w tedy I'm sorry.

Tak jak napisali koledzy: kod z obrazka wprowadzasz gdy chcesz zmienić hasło na serwerze, inaczej: ustawić sobie zupełnie NOWE hasło, aktualniejsze niż to aktualne !!! ale i tak nie zrobisz tego jeżeli nie znasz tego obecnego aktualnego, jeżeli go nie znasz to w tedy znowu I'm sorry.

Żeby nie mieć problemów z różnymi brakami zrobiłbym czystą instalkę WTW i starał się odzyskać cały "profil", ale to luźna uwaga bo pewnie tak masz zrobione.