Autor Wątek: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?  (Przeczytany 7900 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alfabit

  • Narybek
  • *
Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 14, 2015, 19:09:11 pm »
Dzisiaj kolejna aktualizacja WTW i po raz kolejny kilka razy dziennie po wybudzeniu kompa czy restarcie netu ten sam uszczęśliwiający mnie komunikat. . .  Czasem nawet trzy okienka nad sobą.  Bo Pan Kaworu uparł się, że wie lepiej, co jest dla mnie dobre.  Tak, wiem, jak mi nie pasuje, mogę sobie zmienić.  Komunikator. . .

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 15, 2015, 11:31:00 am »
Było wiele razy, jedyne, co możesz, to sobie przemapuj ręcznie stany dla GTalk (i innych sieci np, FB nie obsługujących niewidzialności) i będziesz miał spokój.

Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 15, 2015, 11:50:43 am »
Poprawka - możesz jeszcze wynieść się z GTalk na jakieś cywilizowane XMPP ;)

Kaw, ale checkbox warto dodać z opcją w zaawansowanych... vox populi, vox dei, zwłaszcza w kwestiach takich detali ;)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 16, 2015, 10:15:32 am »
Czy jak złapiecie ebolę, to weźmiecie coś przeciwgorączkowego czy zaczniecie leczyć przyczynę?
Ten komunikat jest po to abyście usunęli przyczynę, a nie leczyli objawy. Innymi słowy, nie używać stanu niewidocznego na gtalku, tylko przemapować ten stan w opcjach na dowolny inny.

Offline zhvir

Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 18, 2015, 15:49:42 pm »
To może w okienku z komunikatem o nie obsługiwanej niewidzialności dodaj linka do opcji przemapowania wraz z wyjaśnieniem przemapowania
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline tigr

  • Narybek
  • *
Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 20, 2015, 08:38:39 am »
To może w okienku z komunikatem o nie obsługiwanej niewidzialności dodaj linka do opcji przemapowania wraz z wyjaśnieniem przemapowania
To raczej nie pomoże osobom, które nie chcą przemapowywać stanów tylko po prostu chcą nie widzieć tego ostrzeżenia. Nie wiem, czemu do niektórych to dalej nie dociera, ale zdarza się, że stan niewidzialny po prostu działa pomimo ostrzeżeń, które w takim przypadku są tylko upierdliwym fałszywym alarmem.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 20, 2015, 09:13:22 am »
Ale, jak może Ci działać "niewidzialność" na protokole, który nie obsługuje takiego stanu?! To, że Tobie w wtw ikonka tego protokołu (nie obsługującego niewidzialności) "świeci" jako niewidzialna (bo akurat jest taka ikonka w katalogu danego protokołu w wtw), nie oznacza, że jesteś niewidzialny. W danym protokole będziesz dla innych po prostu dostępny. Ja sobie przemapowałem i mam święty spokój :)

Offline tigr

  • Narybek
  • *
Odp: Jak wyłączyć ostrzeżenie o braku obsługi 'niewidzialności' dla GTalk?
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 20, 2015, 09:17:38 am »
Ale, jak może Ci działać "niewidzialność" na protokole, który nie obsługuje takiego stanu?!
Jednak jakoś obsługuje, skoro przez znajomych nie jestem widziany jako dostępny pomimo ostrzeżenia.