Autor Wątek: Usunięcie konta głównego i grupy  (Przeczytany 4362 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sephot

  • Narybek
  • *
  • ...AnimeFob
Usunięcie konta głównego i grupy
« dnia: Stycznia 10, 2011, 15:10:19 pm »
Witam mam taki problem :
mam 1 sieci (jak widac na załączonym obrazku)



 i teraz jak mam usunać sieć XMPP ? (jak widać jest ona ustawiona jako konto gł. domyślam sie że jesli nie była by ustawienia jak konto gł dało by rade to konto usunąć wiec moze da sie je jakoś zmienić na konto normalne "nie główne" ;) ?)

chciałem tez usunąc grupy i kontakty z tego konta (albo jakos wyzerować żeby "zniknęły" z listy kontaktów)
wyczytałem w F.A.Q
Cytuj
Jak usunąć grupę?

Nie ma takiej możliwości, aka "jak nie będzie w niej kontaktów to sama zniknie".

a nie da się tego jakoś szybciej zrobić ? mam dobre 15 grup w kazdej od 3 do 10 osob ..jak tak sobie będę klikał to troche czasu minie ;)...

Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2011, 15:24:37 pm »
A może spróbuj wyłączyć protoXMPP we wtyczkach :P

Offline sephot

  • Narybek
  • *
  • ...AnimeFob
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2011, 15:40:18 pm »
próbowałem moze i by to sie sprawdziło ale jak chce dodac nowe konto w tym samym protokole to musze wlaczyc ta wtyczke a co za tym idzie wracaja te grupy i kontakty bo sie "same" nie kasuja ... jakies inne sugestie ?

Offline zhvir

Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:21:33 pm »
to trzeba zamiast dodawać drugie konto zmienić ustawienia pierwszego
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline sephot

  • Narybek
  • *
  • ...AnimeFob
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:40:48 pm »
ja juz pisałem wczesniej :

Cytuj
(jak widać jest ona ustawiona jako konto gł. domyślam sie że jesli nie była by ustawienia jak konto gł dało by rade to konto usunąć wiec moze da sie je jakoś zmienić na konto normalne "nie główne" ;) ?)
a wiec nie wiem gdzie mam zmienić/ustawić taka opcje dlatego sie pytam ..

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:42:38 pm »
Nieusuwalne jedno konto w protokołach jest tylko po to abyś jak go nie po trzebujesz wyłączył całą wtyczkę. Z reszta na cholere dodawać kolejne konto skoro poprzednie nie jest ustawione?

Offline sephot

  • Narybek
  • *
  • ...AnimeFob
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:50:40 pm »
oki moze opisze sytuacje od nowa wtedy bedzie to bardziej zrozumiale zmojego punktu widzenia.
w pracy mamy postawiony server jabbera a ze niedawno natknąłem sie na komunikator WTW (do tej pory pracowałem na mirandzie) i spodobał mi sie wiec postanowiłem przetestować go u siebie w domu ladnie pieknie wszystko działało na sieci gg wiec postanowiłem przetestować to jeszcze na jabber i dodałem 2 konto również nie miałem zadnych zastrzeżeń ;) wiec postanowiłem usunać konto jabbera w domu (bo w domu konto to nie jest mi potrzebne) i tu pojawił sie problem z jego usunięciem .. po prostu nie mogłem bo jest kontem głównym.. oczywiście mógłbym wyłączyć ta wtyczke ale to bez sensu bo problem nei znika ale tylko sie "wyłącza" :P więc stąd moje pytania..... aha i konto jabbera jest ustawione ale specjalnie nie ustawiłem tak aby sie nie wyświetlał adres serv.
zhvir chyba to mial na mysli pisząc
Cytuj
to trzeba zamiast dodawać drugie konto zmienić ustawienia pierwszego
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2011, 18:21:54 pm wysłana przez sephot »

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 10, 2011, 16:55:18 pm »
problem nei znika ale tylko sie "wyłącza" :P
Eee, co?

Offline sephot

  • Narybek
  • *
  • ...AnimeFob
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 10, 2011, 18:16:26 pm »
no po prostu wyłączając wtyczkę nie rozwiązuje problemu bo po jej włączeniu nadal mam nie usuniety grupy oraz kontakty dlatego pytałem sie czy jest możliwość usunięcia konta od razu razem z danymi jakie zawiera czyli użytkownikami i grupami wydaje mi sie że to przydatny "dynks" w tego typu programie (czyt. komunikatorze ;))

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 10, 2011, 18:19:16 pm »
Okeeej, z uwagi na to, ze chyba Alucarda widzę...

Jak bardzo chcesz wywalic pliki rostera to je po wyłączeniu wtyczki usuń ręcznie. Są względnie proste doodnalezienia,nazywają się jak wtycza tylko końcówki mają inne ;P

Offline sephot

  • Narybek
  • *
  • ...AnimeFob
Odp: grupy , sieci pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 10, 2011, 20:51:57 pm »
ok domyslalem sie ze mozna to zrobic w taki sposob :P ale mialem nadzieje ze bedzie jakis dyngs w samym wtw odpowiedzialny za to ;). Moim prywatnym zdaniem przydaloby sie cos takiego ;). Pozdrawiam i dzieki za pomoc .....
ps. tak to alucard ;)

Offline hyper_2002

  • Narybek
  • *
    • Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Usunięcie konta - Konto Główne...
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 05, 2012, 20:23:42 pm »
Witam mam taki problem... mam w WTW GG i konto XMPP , oba w sekcji Sieci (w opcjach) mają informację - konto główne, przez co żadnego nie mogę usunąć poprzez prawy klik... Moje pytanie jak to zmienić , wywalić to konto ?

Administrator Comment wątki scalono... next time proszę zakolegować się z forumową wyszukiwarką