Autor Wątek: Gdzie bety?  (Przeczytany 1802 razy)

0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mariusz

  • Narybek
  • *
Gdzie bety?
« dnia: Marca 07, 2012, 06:09:46 am »
Hej kochani

Takie pytanie: bety można pobrać tylko z poziomu komunikatora czy może są dostępne pod jakimś adresem podobnie jak wersje nightly?

Do admina: proszę nie wywalać tego wątku. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na forum czy w wyszukiwarce więc pytam. Od tego jest forum zatytułowanie "Pytania" :)

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2012, 07:33:09 am »
ściągnij domyślny instalator i w nim masz opcje dotyczące instalowanej wersji: ostatnia stabilna lub ostatnia beta. o pośrednich betach nic nie wiem żeby były gdzieś przechowywane.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2012, 09:47:09 am »
Wg mnie pośrednie bety są w katalogu nightly niewyróżniając się żadnym przyrostkiem "beta", ale mogę się mylić.

Offline Mariusz

  • Narybek
  • *
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2012, 13:26:54 pm »
ściągnij domyślny instalator i w nim masz opcje dotyczące instalowanej wersji: ostatnia stabilna lub ostatnia beta. o pośrednich betach nic nie wiem żeby były gdzieś przechowywane.

Właśnie wiem o tych ustawieniach, ale nie chcę instalować wersji beta. Chciałbym tylko się zorientować, kiedy bety są wydawane, by wiedzieć jaki jest postęp prac i kiedy ewentualnie można oczekiwać wersji stabilnej. W przypadku wersji Nightly można sobie podejrzeć postępy pod adresem http://minefield.k2t.eu/wtf/0.9/ i to jest bardzo fajne. Gdyby był dostępny podobny adres dla wersji beta byłoby wspaniale.

Offline Mariusz

  • Narybek
  • *
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2012, 13:28:41 pm »
Wg mnie pośrednie bety są w katalogu nightly niewyróżniając się żadnym przyrostkiem "beta", ale mogę się mylić.

Właśnie nie chodzi mi o pośrednie bety, tylko o bety, ale dostępne z poziomu przeglądarki, a nie komunikatora.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 07, 2012, 16:49:33 pm »
chcesz wiedzieć kiedy bety wydawane? spójrz w changeloga, każda beta ma tam swój wpis.

Offline Mariusz

  • Narybek
  • *
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 08, 2012, 06:30:01 am »
chcesz wiedzieć kiedy bety wydawane? spójrz w changeloga, każda beta ma tam swój wpis.

Czyli od ostatniej wersji stabilnej (2012-01-28-01-30) nie było jeszcze bety ;]

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 08, 2012, 07:20:07 am »
ale patrzysz w changelog w instalatorze a nie na stronie?

Offline Mariusz

  • Narybek
  • *
Odp: Gdzie bety?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 08, 2012, 14:41:33 pm »