Autor Wątek: Czy Kaworu myśli .... o kompatybilności wstecznej ?  (Przeczytany 1322 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy Kaworu myśli .... o kompatybilności wstecznej ?
« dnia: Listopada 24, 2011, 12:43:47 pm »
Dziś kolejna aktualizacja i znowu brak plików, wtw się nie uruchomi.
Jak to kaworu kiedyś mówił to program dla ludzi inteligentnych.... zawsze te błędy jakoś obchodzę.
Ale od jakiegoś czasu właśnie rozwijając się intelektualnie myślę o wyłączeniu aktualizacji i pobraniu jakiejś starej wersji programu gdzie wtyczki które miałem działały i nie było błędów. Ale że  często brak mi na to czasu pozostaje się wkurwiać że znowu coś nie działa, znowu brak czegoś, znowu jakieś ostrzeżenia, jakiś plik nie odnaleziony a to wszystko przez to że z głupoty własnej pozwoliłem na aktualizację.
Dla czego działające wtyczki przestają działać ? Dla czego pojawiają się informacje o złej funkcji itd. Czy może dla tego że autor programu coś zmienił i w ten sposób postanowił utrudnić życie użytkownikom.
Lubię WTW, ale nie lubię aktualizacji które utrudniają mi życie. Jeżeli mają pojawić się jakieś nowe pliki to chyba dobrym rozwiązaniem byłoby je jakoś z aktualizacją do tego WTW wrzucić.
Ja rozumiem jakieś modernizacje kodu itd. ale nieraz zostawienie kilku linijek kodu w zamian za poprawne działanie jest chyba lepszym rozwiązaniem.
Proszę zwrócić na to uwagę, bo obecnie bardzo to irytuje.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2011, 15:08:28 pm wysłana przez refresh »

Offline Serekzolty

  • Narybek
  • *
Odp: Czy Kaworu myśli .... o kompatybilności wstecznej ?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 28, 2011, 18:41:37 pm »
Zauważ,że te wersje, które są w aktualizacjach to wersje beta i raz na jakiś czas wychodzi wersja stabilna.Przecież instalujesz je na własne życzenie,jeżeli nie chcesz mieć takich niespodzianek to odznacz opcję instalowania bety w opcjach programu.

Odp: Czy Kaworu myśli .... o kompatybilności wstecznej ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 03, 2011, 12:17:04 pm »
Serekzolty tak ale to nie tylko o bety chodzi :) ale o zmiany w API jak rozumiem.