Autor Wątek: Eksport archiwum do pliku wtw  (Przeczytany 6554 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtas

  • Narybek
  • *
Eksport archiwum do pliku wtw
« dnia: Stycznia 19, 2012, 16:37:11 pm »
Witam, mam szybkie pytanie i oczekuje szybkiej odpowiedzi. Chcę przeinstalować system, jednak zależy mi na wszystkich rozmowach jakie przeprowadziłem na wtw, moje pytanie jest takie. Czy jest jakiś sposób aby zachować wszystkie archiwa rozmów? Z tego co szukałem na forum, to chyba nie istnieje taka opcja tak? Czy istnieje taki manewr jak skopiowanie pliku odpowiedzialnego za archiwum w wtw, i później wklejenie go na istniejący po wgraniu nowego systemu ?

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Eksport archiwum do pliku wtw
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 19, 2012, 16:44:47 pm »
skopiuj sobie na pendrive'a cały katalog profilu (gdzie jest? menu wtw -> otwórz lokalizację profilu) i po formacie wrzuć go z powrotem gdzie trzeba.

Offline Wojtas

  • Narybek
  • *
Odp: Eksport archiwum do pliku wtw
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2012, 16:45:50 pm »
Gitara, właśnie przez sek sam do tego doszedłem ; ) Dzięki

Offline frux541

  • Narybek
  • *
Odp: Eksport archiwum do pliku wtw
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2012, 17:26:23 pm »
Możesz także ten proces nieco zautomatyzować programem WTW Profile Backup NET - narzędzie pozwala wybrać jakie elementy konkretnego profilu backupować lub przywrócić lub wszystkich profili. Program kompresuje zawartość archiwizowanych profili, celem zaoszczędzenia miejsca. Przywracanie należy wykonywać po wyłączeniu WTW, ze względu na blokadę zapisu otwartych przez komunikator plików.
Program znajdziesz na mojej stronie.

Offline Martiza

  • Narybek
  • *
Odp: Eksport archiwum do pliku wtw
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 30, 2013, 15:11:07 pm »
Cytat: refresh link=topic=4043.  msg29099#msg29099 date=1326995087
skopiuj sobie na pendrive'a cały katalog profilu (gdzie jest? menu wtw -> otwórz lokalizację profilu) i po formacie wrzuć go z powrotem gdzie trzeba. 

Postąpiłam według Twojej instrukcji, jednak nie mogę przełożyć zawartości folderu z lokalizacją profilu z powrotem do WTW, a nawet nie mogę przełożyć tego na komputer po formacie, ani jakikolwiek inny nośnik.   Poniżej załączam screen z wysakującym mi okienkiem.   Co może być powodem tego problemu?