Autor Wątek: Chmurka przy kontakcie  (Przeczytany 3189 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elvis

  • Narybek
  • *
Chmurka przy kontakcie
« dnia: Września 10, 2010, 14:31:35 pm »
Witam! Czy jest możliwość wyłączenia chmurek z danymi o kontakcie przy najechanie na niego w głównym oknie? Przepraszam jeżeli odp jest już gdzieś na forum ale trochę pokopałem i nie znalazłem

Offline reset89

  • Młodzież
  • **
Re: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2010, 14:45:25 pm »
Nie można, ale akurat ta opcja jest bardzo dobra, nie musisz nigdzie wchodzić klikać prawym szukać tylko najeżdżasz myszką i widzisz.
Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo.

Offline elvis

  • Narybek
  • *
Re: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2010, 14:56:16 pm »
Mhm, rozumiem, dziękuję za szybką odpowiedź. Tak na prawdę nie widzę nic złego w tych chmurkach, zastanawiałem się tylko czy da się jeszcze bardziej uprościć WTW.

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2010, 16:18:57 pm »
http://wiki.k2t.eu/wiki/WTW_-_Konsola

Jest tam opcja:
Cytuj
"CTL/DisableMainTips"- 0*/1, Wyłącza tooltipy na liscie kontaktów;

Więc jednak można, tak samo przy ikonce w trayu ;)
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline elvis

  • Narybek
  • *
Re: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #4 dnia: Września 10, 2010, 16:43:11 pm »
Cool, cool. Dzięki raz jeszcze. Generalnie ciekawe są te "ukryte" opcje dostępne z konsoli

Offline Maniaks

  • Narybek
  • *
Re: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #5 dnia: Września 13, 2010, 14:33:28 pm »
Nie można, ale akurat ta opcja jest bardzo dobra, nie musisz nigdzie wchodzić klikać prawym szukać tylko najeżdżasz myszką i widzisz.

Weź pod uwagę jak często musisz sprawdzić czyjś numer, a jak często machasz myszką po liście kontaktów. Podgląd opisu w tray'u też jest chyba do "notorycznych sklerotyków" :D
Mnie się wydawało, że w opcjach musi być możliwość tego wyłączenia przez co straciłem sporo czasu nad zastanawianiem się czy ja już ślepy jestem, czy rzeczywiście nie ma tej opcji.

... chmurki pierdółki ... :D

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #6 dnia: Września 13, 2010, 15:04:27 pm »
a mi się tooltipy bardzo podobają: lastactivity, opis (mam skracany do 2 linii), duzy avatar, user-tunes, mood, xmpp-nick (btw Kaworu = BlahBlh ;p), nazwa zasobu... no nie wyobrażam sobie bez ;P

a na ikonkę trayu najeżdżam, żeby sprawdzić jakie mam ustawione stany na 6 różnych kontach i czy któreś się nei rozłączyło bez wywoływania okna głównego na wierzch :>

Offline donseb

  • Narybek
  • *
Dwa pytania odnośnie dymków?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2010, 11:46:24 am »
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem WTW, przesiadłem się dzisiaj na niego z leciwego Konnekta. Wszystko udało mi się zgrabnie ustawić, wszystko śmiga tak jak należy, problem mam tylko z wyłączeniem 2 funkcji.

1. Chciałbym pozbyć się tego niepotrzebnego dymka:



2. Chciałbym całkowicie wyłączyć te dymki, które pojawiają się w momencie najechania na kontakt na liście, w tych dymkach pokazuje się avatar, opis jak i wiek osoby.


Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Administrator Comment pomóż sobie sam, zacznij korzystać z wyszukiwarki... wątki scalone - odpowiedzi masz powyżej
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:20:43 pm wysłana przez zhvir »

Offline Fr33Q

  • Narybek
  • *
Odp: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 16, 2011, 21:35:17 pm »
Sorki że odświeżam tak stary temat ale zainteresowała mnie jedna rzecz :D :

lastactivity, opis (mam skracany do 2 linii), duzy avatar, user-tunes, mood, xmpp-nick (btw Kaworu = BlahBlh ;p), nazwa zasobu...

W jaki sposób można ustawić wyżej wymienione "ficzery" w tooltipach ? :>

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Chmurka przy kontakcie
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 17, 2011, 04:16:29 am »
lastactivity - wtyczka, reszta out-of-the-box lub jakąś opcją w zakładce okno główne w opcjach