Autor Wątek: 3 pytania odnośnie WTW  (Przeczytany 1591 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hak23

  • Narybek
  • *
3 pytania odnośnie WTW
« dnia: Stycznia 29, 2011, 13:08:40 pm »
Witam wszystkich, mam 3 pytanie, mam nadzieję że mi pomożecie, a więc do rzeczy:
1. ustawiam dźwięki w wtyczce aby były tylko podczas przychodzenia wiadomości, jednak za każdym razem gdy on nowa włączam WTW i protokół gg to w zdarzeniach mam zaznaczone wszystkie pozycje.
2. Czy można ustawić aby ikonki setWTW miały wzór ikonek gg??,
3. Czy jest opcja aby opis ustawiony w gg byl widoczny po najechaniu na ikonę WTW w prawym dolnym rogu monitora ( na ikonce pasku zadań)??.

Proszę o pomoc wszystkich :)

Offline Pragmatic69

Odp: 3 pytania odnośnie WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2011, 16:00:33 pm »
1. To dziwne. U mnie zmiany tych ustawień zapisują się bez problemów. Jaki masz system? Może to UAC coś miesza, jeśli katalog Twego profilu leży w lokalizacji przeń "chronionej"? Spróbuj odpalać WTW jako Admin, gdy dokonujesz zmian, choć w takim bądź razie problem zapisu ustawień występowałby także przy innych wtyczkach. :| Na Twoim miejscu zgłosiłbym to zjawisko w wątku dotyczącym wtyczki Sounds.

2. Pewnie, że można. Wystarczy, że, w swoim katalogu UserTheme, ikonki gg, z SetGG, przekopiujesz do folderu setWTW, nie powinno być problemów, a odkąd, niedawno, z nazw plików wyleciały nazwy protokołów, to nazw tych nawet zmieniać nie musisz.

3. Niestety nie. Niegdyś opisy wszystkich aktywnych protokołów były tam widoczne, dopóki Kaw nie spłodził nowych tooltipów, wtedy możliwość takiego podglądania opisów wyleciała. Pamiętam, że Kaw był niezwykle ze swego dzieła zadowolony, soł na jakiś rollback nie ma co liczyć. Sam na początku marudziłem, że to nie teges jest, ale się przyzwyczaiłem.  :-)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2011, 19:02:23 pm wysłana przez Pragmatic69 »
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Odp: 3 pytania odnośnie WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 30, 2011, 09:45:15 am »
Ad3. Ewentualnie możesz posiłkować się wtyczką utlMyself - tworzy ona nową grupę z twoimi kontami, na której widać nazwę konta i opisy. Dogrywając dodatkowo wtyczkę  wtwListTabs będziesz miał to wszystko w zakładkach, wygodniejsze w przypadku dużej liczby kont i kontaktów. 

Offline hak23

  • Narybek
  • *
Odp: 3 pytania odnośnie WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 30, 2011, 10:22:12 am »
Dzięki za odpowiedzi, już punkt 1 i 2 sobie ustawiłem :).