Autor Wątek: "Martwe" kontakty w archiwum  (Przeczytany 1498 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rashad

  • Młodzież
  • **
"Martwe" kontakty w archiwum
« dnia: Maja 26, 2010, 14:05:12 pm »
Witam. Problem jest taki, ze probowalem jakis czas temu importu archiwum gg (jak wiadomo posrednio przez AQQ by on je upakowal po swojemu:P). Jednak chyba to sie nie powiodlo, zamiast tego mam mnostwo martwych numerow, ktore na dodatek nie powiazaly sie z numerami, z ktorymi powinny obecnie. Chcialbym je usunac jednak nie wiem jak. "martwe" kontakty nie zawieraja rowniez zadnych rozmow (jak widac bedzie na zalaczonym screenie).

Offline Pragmatic69

Re: "Martwe" kontakty w archiwum
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 29, 2010, 21:50:20 pm »
Kompaktowania archiwum próbowałeś? Nie pomaga?
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Rashad

  • Młodzież
  • **
Re: "Martwe" kontakty w archiwum
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 29, 2010, 22:02:23 pm »
Probowalem. Nic, a nic nie pomaga.

Offline mrborek

Odp: "Martwe" kontakty w archiwum
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 18, 2010, 08:44:34 am »
Witam

Dawno nikt tu nie pisał,
Problem nadal istnieje, robiłem porządki w arch i zostało mi wiele pustych wpisów po rozmowach i nie mogę ich za żadne skarby wykasować.
Kaworu może coś zaradzisz w tej sprawie.

Offline Zamfir

  • Narybek
  • *
Odp: "Martwe" kontakty w archiwum
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 21, 2010, 00:43:00 am »
Mi się nasuwa jedno rozwiązanie ale niekoniecznie właściwe - kasacja całego archiwum przez usuniecie dwóch plików: database.sq3 oraz tempArch. Po kasacji tych plików całkowicie skasuje się archiwum i historia zawartych w nim wpisów (zwłaszcza tych pustych).

WTW->Otwórz lokalizacje profilu (szukamy folderu o nazwie: .archive).

Ogólnie miałem to zgłaszać, nieco irytujące jest pojawianie się w rozwijanej liście archiwum nazw kontaktów z którymi skasowaliśmy wszelkie rozmowy. Starsze WTW po skasowaniu wszystkich rozmów z danym kontaktem po ponownym uruchomieniu nie pokazywało już w rozwijanej liście danego kontaktu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2011, 23:58:20 pm wysłana przez Zamfir »