Autor Wątek: Wyświetlaj kontakt w trybie off-line  (Przeczytany 1966 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tzok

  • Narybek
  • *
Wyświetlaj kontakt w trybie off-line
« dnia: Stycznia 24, 2012, 21:27:08 pm »
W WTW brakuje mi opcji "wyświetlaj w trybie off-line" przy kontakcie. Chodzi o to, że wybrane kontakty są widoczne zawsze, bez względu na to czy jest włączone wyświetlanie tylko kontaktów on-line czy nie.

Odp: Wyświetlaj kontakt w trybie off-line
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2012, 21:48:23 pm »
W ostatniej becie doszła opcja przypięcia kontaktu jako ulubiony, czyli na samej górze listy/grupy. Chyba spełnia Twoje wymagania

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Wyświetlaj kontakt w trybie off-line
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 29, 2012, 23:17:37 pm »
Sam nie korzystałem z w/w opcji jeszcze, ale na pierwszy rzut oka kontakt trafia na górę listy, jak wspomniałeś, natomiast nie pokazuje się kiedy jest offline i mamy włączony filtr kontaktów online, więc o tym mówi kolega.

EDIT: Po zapoznaniu się z nową opcją informuję, że należy w Opcje->Zaawansowane odhaczyć odpowiedni ptaszek (ulubione kontakty traktuj jak kontakty online) i będzie jak kolega chce. Do zamknięcia.

Offline xpasd

  • Narybek
  • *
Odp: Wyświetlaj kontakt w trybie off-line
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 30, 2012, 11:29:40 am »
może coś zepsułem ale po oznaczeniu kontaktu nie leci on na górę listy/grupy kontaktów tylko pojawia sie przy nim gwiazdka, ale nadal jest wymieszany z kontaktami nie-ulubionymi. Jeśli natomiast zaznaczymy w zaawansowanych by WTW traktował ulubione jako on-line to jest przy nich gwiazdka, ale pojawiają się za kontaktami on-line pod warunkiem, że mamy włączone filtrowanie, jeśli nie są wymieszane z kontaktami off-line... w ustawieniach sortowania kontaktów tez nie da się nic z tym zrobić :(

więc nadal jedynym wyjściem na wyniesienie kontaktu na szczyt listy jest dodanie kropki albo wykrzyknika przed nazwą kontaktu...

funkcja ulubionych jest jak najbardziej okej, ale albo u mnie nie działa tak jak bym tego oczekiwał, albo po prostu za dużo od niej wymagam :)

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Wyświetlaj kontakt w trybie off-line
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 30, 2012, 16:06:34 pm »
usuń wszelkie ulubione, reset wtw, zaznacz opcję w zaawansowanych, dodaj ulubione. kontakty z gwiazdką będą się wyświetlały zawsze, choć w kolejności alfabetycznej. nie ma opcji (choć kawa o to męczyłem) "zawsze widoczny na górze grupy" albo nie umiem tego uruchomić ;p

ninja edit: jeśli chcesz mieć jakieś kilka kontaktów całkowicie na górze listy zrób dla nich specjalną grupę, ulubione działają tylko wewnątrz grup ;f