Ankieta

Czy chcesz aby powstala wtyczka do wysylania SMSow przez 24sms.net ?

Tak
4 (66.7%)
Nie
0 (0%)
Nie mam zdania
2 (33.3%)

Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: www.24sms.net24sms.net - wtyczka do wysylania SMSow za free do wielu krajow  (Przeczytany 1596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
www.24sms.net24sms.net - wtyczka do wysylania SMSow za free do wielu krajow
« dnia: Października 25, 2013, 18:40:22 pm »
Czy jest chetny podjecia sie stworzenia wtyczki do wysylnia przez ta strone: http://www.24sms.net/ ?
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: www.24sms.net24sms.net - wtyczka do wysylania SMSow za free do wielu krajow
« Odpowiedź #1 dnia: Października 25, 2013, 19:44:19 pm »
chyba prędzej bramki sms a nie wtyczki ;P
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Odp: www.24sms.net24sms.net - wtyczka do wysylania SMSow za free do wielu krajow
« Odpowiedź #2 dnia: Października 25, 2013, 19:57:03 pm »
Tak, tylko jak dotychczas moje prosby odszedly w niepamiec i wysylanie SMSow inaczej niz przez tel. kuleje, choc i to nie jest perfekcyjne, wiec moze faktycznie wtyczka bylaby lepsza opcja. ;]
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Odp: www.24sms.net24sms.net - wtyczka do wysylania SMSow za free do wielu krajow
« Odpowiedź #3 dnia: Października 26, 2013, 07:44:21 am »
ale są i inne stronki co tak niby darmowo działają, zarabiają na reklamach i wysyłają też smsy do np. play itd... już gdzieś proponowałem że może by się dało trochę te stronki tak wykorzystać, nie jestem znawcą ale chyba można jakoś przejąć po nazwie czy ID pola do wpisania np. treści i wstawić tam coś a potem z automatu zatwierdzić, przechwycić link do następnego kroku itd.
Jak by się tak dało to może dałoby się zrobić uniwersalną wtyczkę gdzie definiowałoby się jakąś stronę, żeby rozpoznawana była np. po domenie, albo wybierałoby sie to jakoś "na sztywno" z paska menu trochę jak emotikony... pojawiało by się okno trochę jak we wtyczce do wysyłania emaili i tam byłyby np. zdefiniowane już wcześniej w opcjach wtyczki konkretne pola...

I może w tedy każdy mógłby podobnie jak np. we wtyczce wtwRegexReplacer do danej definicji zrobić sobie ileś tam okien np. link, pole tekstowe, wiersz, pobierz token, do danej strony... posługując się danymi HTML na stronie. Może by to zdało egzamin jako taka wtyczka do obsługi stron gdzie z których można właśnie wysłać SMS lub wpisać komentarz od tak do danego artykułu, i każdy bo to sobie jakoś zdefiniował i mógł się tym podzielić na forum. bo na stronach typu Bramki SMS mogą z czasem być zmiany nazw pól itd. itd. i nagle wtyczkę trzeba będzie aktualizować i będzie musiał to zrobić autor a tak zrobi to użytkownik.

Ale ja tego nie zrobię bo nie umiem :P