Ankieta

Czy byłbyś zainteresowany(a) wtyczkami z grami?

Tak
13 (41.9%)
Nie
15 (48.4%)
Nie mam zdania
3 (9.7%)

Głosów w sumie: 30

Autor Wątek: Wtyczki z grami  (Przeczytany 2166 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline voyk

  • Junior Developer
  • Narybek
  • *
Wtyczki z grami
« dnia: Maja 29, 2012, 21:08:40 pm »
Witam. Wczoraj zainstalowałem WTW :), teraz pomału trzeba by się zabrać za SDK, ale najpierw pytanie, czy społeczność komunikatora była by w ogóle zainteresowana tematem wtyczek z grami (ankieta powyżej). Już od jakiegoś czasu chodzi mi ten temat po głowie i nareszcie jest szansa na odrobinę czasu, aby się tym zająć.

Wątek wynikł z faktu przeczytania: "WTW.im zdeklasuje resztę komunikatorów i pokaże, że m.in. wsadzanie gier czy radia do komunikatora mija się z celem" (http://komunikatory.im/wtw/zdeklasujemy-reszte-komunikatorow) :)

Dotychczasowy dorobek (już historyczny) można zobaczyć pod adresem: http://www.voy.private.pl.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Wtyczki z grami
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 29, 2012, 22:26:16 pm »
Pytanie jest trochę źle sformuowane... Odpowiedź: "Nie powinny powstawać wtyczki z grami" jest odpowiedzią userów, którzy nie chcą mieć ich u siebie. Czy ktoś nie chce by w ogóle powstały i była możliwość ich ściągnięcia nie jest egoistycznie nastawionym ciulem? Robiłeś gry pod komunikator "tlen" zrób i pod ten! Po to coś jest "wtyczką", aby można zdecydować czy chce się mieć ją u siebie czy nie. Jest wiele potrzebniejszych niestworzonych dotychczas wtyczek, ale Ty masz w tego typu doświadczenie więc zacznij od tego. Powodzenia i witamy!

Offline arc

  • Narybek
  • *
Odp: Wtyczki z grami
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 30, 2012, 18:26:56 pm »
monopoli dla 4 osob online z wideokonferencja! To byłoby dopiero coś!!

Offline Domas3

  • Narybek
  • *
Odp: Wtyczki z grami
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 30, 2012, 19:18:12 pm »
Ja bym wolał alkochińczyka z wideokonferncją :P (asortyment we własyn zakresie) :)

Offline igor

  • Młodzież
  • **
  • ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Odp: Wtyczki z grami
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 30, 2012, 21:00:02 pm »
voyk <3.

Ja jestem za... ba! nawet całkiem niedawno myślałem o Tb by napisać do Cb czy nie chciałbyś przeportować tych swoich gier na wtw...

brakuje mi tego, bo z tego korzystałem w Tlenie.

Mogłbyś też sie połasić i zrobić plugin do wtyczek - gier - z GG, coby mozna było grac z userami ktorzy maja oryginalnego klienta GG.

Offline voyk

  • Junior Developer
  • Narybek
  • *
Odp: Wtyczki z grami
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 30, 2012, 21:11:51 pm »
Poprawiłem pytanie w ankiecie, tamto faktycznie było trochę nietrafione (oby to było lepsze).

W każdym razie, jest odzew osób zainteresowanych. Nie pozostaje nic innego jak zabrać się za wtwAPI i kodowanie :).

Co do propozycji, to jeszcze zdecydowanie za wcześnie, trzeba się uzbroić w cierpliwość (dużo cierpliwości), jak już powstanie coś do pokazania, to wtedy możemy podyskutować (nawet o alkochińczyku ;)).

GG ma zupełnie inne podejście, więc trudno mi powiedzieć czy była by w ogóle taka możliwość.