Autor Wątek: Ostatnio słuchane numery w popupie na liście kontaktów - last.fm  (Przeczytany 1512 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MusX

  • Młodzież
  • **
Witam
Jak się najedzie na kontakt na liście kontaktów to się pojawia fajny popup z info o kontakcie, są tam np. urodziny danej osoby jeśli podane. Do głowy przyszło mi czy dało by się rozbudować ten popup o informacje o ostatnio słuchanych piosenkach przez daną osobę, info to byłoby pobierane z portalu last.fm. Wystarczyło by we właściwościach kontaktu dodać pole gdzie wpisywałoby się nazwę użytkownika z last.fm danej osoby. Wygodny dostęp do potrzebnych w tym wypadku danych opisany tutaj: http://www.last.fm/api/show?service=278
Mam nadzieje, że jacyś programiści tutaj używają lasta :P

Offline Gixx

  • Narybek
  • *
  • .keep on rollin'!
Re: Ostatnio słuchane numery w popupie na liście kontaktów - last.fm
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2010, 13:34:45 pm »
Nie no, sam używam lasta, ale nawet w czasach największej aktywności nie przyszło mi do głowy korzystać z czegoś takiego. ;P Po co to? Bez jakiś złośliwości, kompletnie nie widzę zastosowania. Chyba że jest się no-life'em i 24/7 siedzi przed kompem, obczajając wszystko co się da, a ostatnio słuchany utwór znajomego to mega wydarzenie.

Offline MusX

  • Młodzież
  • **
Re: Ostatnio słuchane numery w popupie na liście kontaktów - last.fm
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2010, 13:37:38 pm »
Właśnie po to żeby zobaczyć czego dana osoba ostatnio słucha, nolifem raczej nie jestem, a na lascie nie raz zaglądam na profile znajomych, żeby zobaczyć czego aktualnie słuchają. Są osoby, które wręcz mają automatyczne opisy ustawiane na aktualnie słuchany numer, więc jakieś zastosowanie by to jednak miało

Offline zhvir

Re: Ostatnio słuchane numery w popupie na liście kontaktów - last.fm
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2010, 16:00:11 pm »
trzeba wiedzieć które propozycje kierować do kaworu, a które do twórców wtyczek, żeby się nie ośmieszyć
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...