Ankieta

Czy przydała by się wam wtyczka dająca możliwość odpalenia dwóch np kont Skype w jednym WTW ?

Tak
4 (50%)
Nie
4 (50%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Wtyczka do obsługi dwóch kont skype pod jednym WTW  (Przeczytany 4754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline macdrg

  • Narybek
  • *
Wtyczka do obsługi dwóch kont skype pod jednym WTW
« dnia: Czerwca 29, 2013, 10:18:02 am »
Witam, prowadzę małą działalność i muszę korzystać z dwóch kont skype na raz. . .  Myślę że nie tylko mi przydała by się wtyczka/skrypt etc umożliwiający odpalenie dwóch kont skype pod jednym WTW. 

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: Wtyczka do obsługi dwóch kont skype pod jednym WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 29, 2013, 13:38:59 pm »
Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi się, że odpalenie dwóch kont skypa z jednego komputera nie jest możliwe, swego czasu próbowałem odpalić 2 konta:
-jedno na W7
-drugie w wirtualnej maszynie W7 na XP
i niestety łączyło jedno lub drugie
no ale na 100% nie jestem pewien

Offline macdrg

  • Narybek
  • *
Odp: Wtyczka do obsługi dwóch kont skype pod jednym WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 29, 2013, 17:12:06 pm »
Możliwość taka jest na pewno - już na poziomie skype, bez żadnego specjalnego kombinowania

https://support.  skype.  com/pl/faq/FA829/jak-korzystac-z-dwoch-kont-skype-na-jednym-komputerze


W oknie Uruchamianie (Run) wpisz poniższe polecenie (wraz z cudzysłowami) i kliknij przycisk OK:

"C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.  exe" /secondary


Dlatego (nie znam się w ząb) myślę że w WTW nie było by sporego problemu to zaimplementować ?
No i skorzystało by samo WTW bo odebrało by trochę konkurencji popularnym  skype-launcher'ą
(multi-skype-launcher.  com)

Odp: Wtyczka do obsługi dwóch kont skype pod jednym WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 24, 2017, 18:53:10 pm »
Problemem jest obsługa wideo, a 2 konto przy okazji. Ale skype kit już nie wspierany i kto wie czy Kawowy da radę coś zdziałać, w kńcu to wszystko na jego głowie i powiem szczerze że podziwiam go za tyle dobrej roboty.