Autor Wątek: TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.  (Przeczytany 3167 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qba

TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.
« dnia: Grudnia 21, 2010, 12:21:53 pm »
W skrócie Play uruchomiło coś takiego jak wirtualny telefon, mając numer w play, logujesz się tam i wysyłasz SMSy, dzwonisz z przeglądarki.
Mi natomiast chodziłoby o połaczenie klienta do smsów z WTW, dzwonienia nie potrzebuje.
Z racji, że w play są darmowe smsy do play, ograniczone ważnością konta (specjalna taryfa) mile widziana jest przeze mnie taka wtyczka : )
http://tele.playmobile.pl/portico/ info

Offline Desespoir

  • Narybek
  • *
Odp: TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2010, 14:13:55 pm »
Popieram;)
Mając nielimitowaną ilość smsów przez miesiąc... nic fajniejszego nie ma...

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2010, 15:12:55 pm »
Po beta testach coś czuję, że nie będzie to darmowe :/
 
________________________________________________________________________________

Offline Qba

Odp: TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 21, 2010, 16:19:19 pm »
Tak mi się też coś zdaje, ta "aktywacja na 30dni" ... szukają testerów : ) moze ktoś sie natnie na bug i wyczysci mu konto a potem tylko nerwy, i tłumacz tu sie... Panie ale to beta!

Offline WojtekJ

  • Narybek
  • *
Odp: TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 26, 2010, 09:44:37 am »
"Płatna czy bezpłatna?" ... nie wiadomo i nie dowiemy się w bardzo bliskiej przyszłości - podejrzewam, że wysyłanie smsów bez kosztów dodatkowych (za logowanie się do TelePlay) mogłoby pozostać darmowe.
Tak czy siak trzeba przyznać, że wtyczka dla TelePlay byłaby doskonałym dodatkiem i wiele osób mogłoby przerzucić się na WTW tylko dla niej (dzięki planom z darmowymi smsami w pleju).

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Odp: TelePLAY - wtyczka do wysyłania sms'ów.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 07, 2012, 19:16:52 pm »
Oferta platna miesiecznym abonamentem mniej wiecej nie cale 4 PLN. Nie wiem czy nie lepiej jakby powstala wstyczka do wysylania SMSow przez bramka.play.pl, chyba ze juz jest.
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->