Autor Wątek: Powiadomienie o zmianie statusu znajomego.  (Przeczytany 2300 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nevii

  • Narybek
  • *
Powiadomienie o zmianie statusu znajomego.
« dnia: Grudnia 17, 2010, 09:32:21 am »
Witam, wczoraj przesiadłem się z AQQ na WTW. Zainstalowałem wtyczki i mam już prawie wszystko, co miałem w AQQ, ale brakuje mi jednej, bardzo przydatnej funkcji. Mianowicie, w AQQ można było ustawić sobie powiadomienie o zmianie statusu znajomego. Klikało się na kontakcie prawym, opcja "Daj mi znać" i mogłem wybrać powiadomienie o zmianie na dowolny stan, zmianie opisu lub zmianie na poszczególne statusy. Gdy znajomy zmieniał stan, wyświetlało się okienko informacyjne i był odtwarzany dźwięk. Wtyczka, która by to dawała, była by przeze mnie bardzo mile widziana ;) Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2010, 11:15:04 am wysłana przez Nevii »

Offline Zwierzak

  • Narybek
  • *
Odp: Powiadomienie o zmianie statusu znajomego.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 19, 2010, 15:39:13 pm »
Ooo, właśnie wszedłem na forum żeby zobaczyć, czy istnieje coś takiego - otóż zależy mi żeby złapać znajomego jak wejdzie na dostępny, a zwykłe powiadomienie mogę przegapić. Niestety, przeszukałem dział z wtyczkami i nic takiego nie znalazłem - chyba, że przeoczyłem coś na 2 lub 3 stronie. W każdym razie - bardzo by się przydało coś takiego, bo AKuKu nie będę instalował ;)

Czółko.

Offline Desespoir

  • Narybek
  • *
Odp: Powiadomienie o zmianie statusu znajomego.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2010, 18:33:46 pm »
Były już takie propozycje - tj. charakterystyczne powiadomienie dla aktywności danego kontaktu.

http://forum.k2t.eu/propozycje-wtyczek/wtyczka-informujaca-o-pojawieniu-sie-danej-osoby/

Offline Nevii

  • Narybek
  • *
Odp: Powiadomienie o zmianie statusu znajomego.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2010, 20:11:36 pm »
Ale żadna wtyczka się z tej propozycji nie wyłoniła.

Offline zhvir

Odp: Powiadomienie o zmianie statusu znajomego.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 21, 2010, 12:59:50 pm »
czyli należy cierpliwie czekać
zamykam
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...