Ankieta

Na obsłudze przez wtyczkę którego z poniższych playerów zależy Ci najbardziej?

Foobar2000
WinAmp
Windows Media Player
AIMP
jetAudio
Inny (podaj jaki)
Nie chcę w ogóle takiej wtyczki
iTunes
Screamer Radio

Autor Wątek: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.  (Przeczytany 27228 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Majaque

  • Młodzież
  • **
Re: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.
« Odpowiedź #80 dnia: Października 20, 2009, 05:16:32 am »
(...)A czy nie lepiej by było, gdyby pobierało nazwę odtwarzanego utworu np ze scrobblera Last.fm? (...)
Otóż nie lepiej, ponieważ starzy wyjadacze foobara do scrobblingu nie używają Last.fm'owej aplikacji, a wtyczki foo_audioscrobbler (więcej informacji tutaj: http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php?showtopic=44320)

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.
« Odpowiedź #81 dnia: Października 20, 2009, 06:02:17 am »
Otóż nie lepiej, ponieważ starzy wyjadacze foobara do scrobblingu nie używają Last.fm'owej aplikacji, a wtyczki foo_audioscrobbler (więcej informacji tutaj: http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php?showtopic=44320)
ja myślę że JigSaw miał co innego na myśli, tzn żeby pobierało informację z naszego konta na lastfm. Jest taka wtyczka do pidgina, ale ma jedną wadę - pokazuje w opisie ostatnio odtwarzany utwór, nawet jeśli był odtwarzany tydzień temu... poza tym nie każdy ma konto na lastfm.
ale gdyby ten mechanizm jakoś dopracować, to by nawet niegłupie było. lastfm o ile mi wiadomo udostępnia dobrze udokumentowane api. a przy okazji wtyczka dla pidgina jest opensource.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2009, 06:08:30 am wysłana przez wujek_bogdan »

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.
« Odpowiedź #82 dnia: Października 20, 2009, 07:28:00 am »
bawiłem się api last.fm i wyciągnąć z niego coś jest bardzo prosto. do tego dodać weryfikację przez datę (jeśli utwór ma datę starszą niż now - 20 minut powiedzmy) żeby nie zmieniało i zostało jedynie to wcisnąć w pluga z api wtw, czego już nie potrafię :P

Offline Forrest

  • Młodzież
  • **
    • http://www.trancetraffic.com/
Re: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.
« Odpowiedź #83 dnia: Października 20, 2009, 11:31:26 am »
srsly znacie kogoś kto używa/używał takiego bajeru w jakimkolwiek komunikatorze dłużej niż dzień albo dwa?

Offline Artur

  • Młodzież
  • **
  • Photo Sniper.
Re: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.
« Odpowiedź #84 dnia: Października 20, 2009, 18:48:33 pm »
W sumie racja... ;P
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2009, 18:52:27 pm wysłana przez Artur »

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Plug wyświetlający nazwę aktualnie odtwarzanego utworu jako opis.
« Odpowiedź #85 dnia: Października 20, 2009, 19:48:21 pm »
srsly znacie kogoś kto używa/używał takiego bajeru w jakimkolwiek komunikatorze dłużej niż dzień albo dwa?
tak. sam kiedyś używałem ale na szczęście mi przeszło.
btw polecam wrzucić do playera 1000 sampli jednosekundowych ustawić autostatus. użytkownicy gg z włączonymi pięknymi dźwiękami z gg będą wniebowzięci ;)