Ankieta

Czy byłbyś zainteresowany wtyczką pokazującą co rozmówca pisze, przed wysłaniem

Tak, całkiem przydatne
8 (36.4%)
Możliwe, że bym skorzystał.
6 (27.3%)
Nie, słabe.
8 (36.4%)

Głosów w sumie: 21

Autor Wątek: Pokazywanie tego, co ktoś do nas pisze ew. rozwinięcie opcji - xxx pisze...  (Przeczytany 2357 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misek

  • Narybek
  • *
Witam,

Na forum AQQ widziałem coś podobnego, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, mianowicie, wtyczka pokazuje w oknie rozmowy, co ktoś do nas pisze, ale przed wysłaniem tego do nas, oraz prostrzą która pokazuje w oknie rozmowy jak ktoś pisze, ALE jest więcej opcji czyli - pisze, pauza, kasuje, wyłączył okno w trakcie rozmowy. Nie wiem czy to jest wykonalne. Nie dodaje tej opcji w sondzie, wystarczy, że ktoś kto się zna powiedział, nie i koniec.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2012, 18:55:52 pm wysłana przez Misek »

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
istnieje odnośnie powiadamiania o samym pisaniu: http://forum.k2t.eu/wtyczki/(kwnotify)-informacja-ze-ktos-do-nas-pisze/

popraw ankietę i daj znać na pw to otworzę wątek z powrotem jeśli chcesz głosowanie za wtyczką *z treścią wiadomości*

Odp: Pokazywanie tego, co ktoś do nas pisze ew. rozwinięcie opcji - xxx pisze...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2012, 04:43:50 am »
przecież wtyczka pokazuje, ŻE (nie, co) ktoś pisze, skończył pisać, zamknął okno.

Offline zhvir

Odp: Pokazywanie tego, co ktoś do nas pisze ew. rozwinięcie opcji - xxx pisze...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2012, 15:24:04 pm »
takie coś to podobno tylko w aqq... ale uważam takie działanie za nieetyczne
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline aneta

  • Narybek
  • *
Odp: Pokazywanie tego, co ktoś do nas pisze ew. rozwinięcie opcji - xxx pisze...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 13, 2013, 08:44:11 am »
Mam nadzieję , ze nigdy coś takiego nie powstanie.  .  . 

Offline zakius

Odp: Pokazywanie tego, co ktoś do nas pisze ew. rozwinięcie opcji - xxx pisze...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 13, 2013, 13:15:29 pm »
wykonalne tylko tam, gdzie protokół to obsługuje

ja wolałbym nie