Autor Wątek: konferencja: wyróżnianie wypowiedzi konkretnego rozmówcy  (Przeczytany 1727 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline td2003

  • Narybek
  • *
konferencja: wyróżnianie wypowiedzi konkretnego rozmówcy
« dnia: Stycznia 31, 2012, 18:45:41 pm »
Witam,
to mój pierwszy post na tym forum, więc witam szczególnie serdecznie.
Mam pytanie czy byłaby możliwość zrobienia wtyczki, dzięki której wszystkie wypowiedzi w oknie konferencji wpisane przez jednego konkretnego użytkownika byłyby w jakiś sposób wyróżniane (boldem, innym kolorem, itp.).
Generalnie chodzi o to, że na komputerach w firmie często kontaktuję się z moimi podwładnymi poprzez WTW i chciałbym aby moje wpisy (jako przełożonego) od razu rzucały się w oczy i nie zlewały się z wypowiedziami innych pracowników/użytkowników.
Oczywiście mam dostęp do tych komputerów więc instalacja wtyczki na większej liczbie maszyn nie byłaby problemem.
Aha, i byłoby dobrze, gdyby wtyczka działała tak samo niezależnie od profilu użytkownika, który w danym momencie jest uruchomiony.

Czy coś takiego byłoby do zrobienia?
Dzięki,
Tomasz

Offline zhvir

Odp: konferencja: wyróżnianie wypowiedzi konkretnego rozmówcy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 31, 2012, 19:01:01 pm »
powiem nawet że obecnie jest możliwe stworzenie czegoś podobnego tworząc odpowiednio napisany styl konferencji (css) korzystający z możliwości zmiennej %group% i/lub %groupColor%... ponieważ nie mam w tej chwili czasu bo lecę na halę na piłkę to jakby któryś ze stylistów chciał rozwinąć moją wypowiedź byłoby miło :)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline td2003

  • Narybek
  • *
Odp: konferencja: wyróżnianie wypowiedzi konkretnego rozmówcy
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2012, 19:06:46 pm »
(...) jakby któryś ze stylistów chciał rozwinąć moją wypowiedź byłoby miło :)
Oj bardzo.
Naprawdę byłbym wdzięczny.

Offline td2003

  • Narybek
  • *
Odp: konferencja: wyróżnianie wypowiedzi konkretnego rozmówcy
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2012, 20:13:39 pm »
Panowie, nikt mi nie podpowie?

Offline zhvir

Odp: konferencja: wyróżnianie wypowiedzi konkretnego rozmówcy
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2012, 20:21:36 pm »
w tej chwili zmienna %groupColor% nie działa (przynajmniej u mnie)
problem został zgłoszony, czekamy na reakcję z góry
rozwiązanie zostanie opisane niezwłocznie jak tylko coś się poprawi
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...