Autor Wątek: Kboard - wspólne malowanie  (Przeczytany 2816 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

philips77

  • Gość
Kboard - wspólne malowanie
« dnia: Lipca 23, 2009, 15:09:23 pm »
O ile dobrze zrozumiałem, można tu zapodawać propozycje na wtyczki dla chętnych (o chwała wam!) ;)

Jedną ze świetnych wtyczek w konnekcie, przez którą ciągle go używam i dobrze mi z nim jest Kboard czyli wspólny panel do rysowania. Co prawda strasznie on zabadżony, totalnie mało funkcjonalny ale najważniejsze działa. Nie raz on życie w sesji człowiekowi uratował ;)

Ciekawostka:
Śmieszną rzecz w Kboard był myk pozwalający sprawdzić czy ktoś się ukrywa. Wstępne sprawdzanie czy druga strona ma również konnekta z tą wtyczką, wysyłało wiadomość bodajże kboard:ping i druga strona odpowiadała automatycznie natychmiast jak dostała kboard:pong. Działało to nawet w odstępie dni ;) Więc jak tylko ktoś się pojawił w sieci, dostawał kboard:ping z serwera np. gg, odpowiadał i u mnie pojawiało się okienko do malowania - osoba dostępna.

Oczywiście działało to tylko na konnektach z kboard'em.
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2009, 15:11:34 pm wysłana przez philips77 »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Kboard - wspólne malowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 23, 2009, 16:23:17 pm »
[ot]ja bym proponowal rozdzielenie forum od wtyczek z propozycjami ich pisania...[/ot]

zhvir edit: done
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2009, 19:34:59 pm wysłana przez zhvir »

Offline Privalov

  • Junior Developer
  • Narybek
  • *
Re: Kboard - wspólne malowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:07:58 pm »
Gdyby już robić coś takiego, to pewnie dobrym pomysłem byłoby zachowanie kompatybilności z Konnektową wtyczką. Wtedy Konnektowiec by mógł sobie porysować z użytkownikiem WTW, itp.