Autor Wątek: Personalizowane skróty klawiszowe  (Przeczytany 3129 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tribiasz

Personalizowane skróty klawiszowe
« dnia: Września 25, 2010, 15:21:41 pm »
Proponuję nową wtyczkę Konnektową ----> k.Lawa - umożliwia ona przypisanie skrótów klawiszowych dla większości funkcji programu + wtyczek, dokładniejszy opis programu:

k.Lawa jest funkcjonalną wtyczką dla użytkowników komunikatora Konnekt. Pozwala tworzyć różnego rodzaju skróty klawiszowe - globalne (dostęp z systemu) i lokalne (dostęp z poziomu komunikatora). Wtyczka jest bardzo szeroko konfigurowalna, także można jej działanie dopasować praktycznie do każdego użytkownika

W tym momencie uśmiecham się w kierunku muchy i kwiateusza :) bo im się ponoć nudzi :P

------

Ktoś wywalił mi tego posta stąd więc wstawiam go jako nowy temat i propozycję nowej wtyczki :P

Administrator Comment zmieniłem temat wątku przy scalaniu
JAK COŚ PILNEGO TO PISZ:

       

Offline vizz

  • Narybek
  • *
Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2011, 23:12:47 pm »
Najbardziej zależałoby mi na skrócie który pozwalałby na wywołanie okna rozmowy jednym klawiszem gdy pojawia się powiadomienie o wiadomości. Miło by było gdyby można było personalizować inne funkcje. Najlepiej by było żeby każdy mógł skrót ustawić pod siebie. Ja przez lata całe odbierałem wiadomości i wyświetlałem okno główne w gg7 za pomocą tyldy (wygodniej niż złączenie dwóch klawiszy a tyldy nigdy nie używam do niczego innego). Działanie było proste:
-jeżeli była nowa wiadomość - otwierało okno rozmowy
-jeżeli okno rozmowy zostało otwarte - otwierało okno główne (kolejne naciśnięcie chowało główne - wpływu na okno rozmowy nie było po jego otwarciu)
-jeżeli nie było nowej wiadomości - otwierało i chowało okno główne
Wiadomo, przyzwyczajenie czasem gorsze od nałogu i teraz przydałaby mi się taka wtyczka :)
Wiem, że była już o to prośba http://forum.k2t.eu/propozycje-wtyczek/k-lawa/
Ponawiam żeby nie odkopywać starego wątku.
WTW używam od dziś i przekopałem forum w poszukiwaniu takiej wtyczki ale nie znalazłem :P
Jeśli jest to wybaczcie.

Administrator Comment scalono... wybaczam

Odp: Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2011, 13:06:58 pm »
Żeby nie zakładać nowego tematu dopiszę tu, moją propozycję można uwzględnić przy pisaniu powyższej lub zrobić oddzielnie.

Otóż brakuje mi wtyczki na wzór HotDude z tlenu, czyli możliwość przypisania danemu kontaktowi globalnego skrótu do otwarcia z nim okna rozmowy.

Win7 Pro x64

Offline xpasd

  • Narybek
  • *
Odp: Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #3 dnia: Października 07, 2011, 11:30:51 am »
k.lawa w konnekcie była niezastąpiona jednym klawiszem można było zrobić zmienić status innym wywołać okno rozmowy popieram stworzenie k.lawy dla wtw ;)

Offline kotecek

  • Narybek
  • *
Odp: Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2011, 08:27:27 am »
Cytuj
przez lata całe odbierałem wiadomości i wyświetlałem okno główne w gg7 za pomocą tyldy (wygodniej niż złączenie dwóch klawiszy a tyldy nigdy nie używam do niczego innego). Działanie było proste:
-jeżeli była nowa wiadomość - otwierało okno rozmowy
-jeżeli okno rozmowy zostało otwarte - otwierało okno główne (kolejne naciśnięcie chowało główne - wpływu na okno rozmowy nie było po jego otwarciu)
-jeżeli nie było nowej wiadomości - otwierało i chowało okno główne

wow, genialne rozwiązanie! że też sam na to nie wpadłem :D

Offline goog

  • Narybek
  • *
Odp: Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2011, 23:29:36 pm »
Genialne, ale ekstremalnie rzadkie w dzisiejszych komunikatorach. Podobnie jak vizz, odkąd pamiętam używałem w ten sposób tyldy i żyć bez tego nie mogę  :-p . Ciężko było przesiąść się na coś innego po śmierci Konnekta. Znalazłem taką możliwość tylko w Mirandzie.
Dziwne że nikt nie chce napisać takiej wtyczki. Może by jakimś konkursikiem zachęcić twórców wtyczek?
Mógłbym zasponsorować jakieś doładowania pre-paid albo co...

Offline kay

  • Narybek
  • *
Odp: Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 13, 2012, 17:31:40 pm »
Też byłbym bardzo chętny na wprowadzenie takiej wtyczki.

Offline pisii35

  • Narybek
  • *
Odp: Personalizowane skróty klawiszowe
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:43:48 pm »
i co z tą wtyczką? Będzie - bo ja jestem zdecydowanie za!