Ankieta

Jako wtyczka mogłoby powstać?

Tak
13 (86.7%)
Nie
2 (13.3%)

Głosów w sumie: 14

Autor Wątek: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy  (Przeczytany 3559 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« dnia: Września 03, 2012, 21:45:42 pm »
Nie korzystałem, ale wygląda dobrze element beleczki: https://www.facebook.com/about/messenger?src=messages_promo

więc może jako wtyczka coś takiego? Z możliwością zmiany koloru belki.



Pogoda też długo czekała, a jak się okazało... wtyczka znakomita.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #1 dnia: Września 04, 2012, 19:53:58 pm »
nie patrzcie na mnie ;p jakby była jakaś gotowa, sensowna biblioteka do OAuth2.0 w C++ to może, ale że nie ma to nic z tego ;p bynajmniej nie w najbliższej przyszłości ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline igor

  • Młodzież
  • **
  • ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #2 dnia: Września 04, 2012, 22:34:39 pm »
Szczerze? Mi osobiście bardzo brakuje tego typu integracji z Facebookiem, więc wtyczka tego typu byłaby bardzo fajnym rozwiązaniem. Dlaczego? Ano przyśpieszyłoby to (przynajmniej u mnie) odczytywanie powiadomień, wiadomości itd.

Powiem więcej.... marzy mi się możliwość odczytywania powiadomień, akceptowania aktywności, a nawet i przeglądania tablicy tudzież postowania wiadomości  i innych podstawowych/komunikacyjnych aktywności na FB, za pomocą WTW bez potrzeby uruchamiania przeglądarki.

Osobiście uważam, że byłoby to cholernie wygodne rozwiązanie.

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #3 dnia: Września 05, 2012, 10:18:07 am »
Mnie zainteresowałoby (z konieczności) zintegrowanie WTF z facebookowymi wiadomościami (nie z chatem) - powiadamianie o nich, możliwość czytania i odpisywania. Resztę uważam za nieistotną.
#wtw Live Chat Resident

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #4 dnia: Września 05, 2012, 10:26:25 am »
ta 2 ikonka od lewej za to odpowiada, czyż nie?

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #5 dnia: Września 05, 2012, 12:10:40 pm »
Ta ikonka powiadamia, że jest jakaś wiadomość, jeśli jest. Ja natomiast napisałem, że interesowałoby mnie zintegrowanie WTW z facebookowymi wiadomościami - umożliwienie (WTW) ich czytania i odpisywanie na nie, bez konieczności wchodzenia na fb. Wszak to wątek z propozycjami.
#wtw Live Chat Resident

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #6 dnia: Września 05, 2012, 12:31:59 pm »
No ja rozumiem... mi wystarczyłoby okno które wyskakuje na facebooku po kliknięciu w ową ikonę, czyli pokazanie ostatnich kilku wiadomości. Po kliknięciu w którąś mogłoby już przenoscić na FB, aczkolwiek Twoja propozycja idzie krok dalej i dobrze, tylko wymaga to większej pracy człowieka-wtyczki, a jak widać nawet mrg nie wyraża chęci :) API facebookowe dla C++ nie istnieje rozumiem... a dla C#? Myślę, że pogrzebiesz i coś znajdziesz mrg ;P

Offline igor

  • Młodzież
  • **
  • ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Odp: Integracja z facebook'iem ciąg dalszy
« Odpowiedź #7 dnia: Września 05, 2012, 18:15:06 pm »
Ja bym widział taką integrację coś w ten deseń:



tj. całość umieszczona w oddzielnej grupie (jak pogoda) a tam, jako kontakt czy tez namalowany element... powiadomienie ze zdjęciem i opisem.

tak jak w oryginalnych powiadomieniach.

Po kliknięciu.... albo otwierałoby strone z FB lub też (co bym osobiście wolał), okienko w wtw gdzie byłoby pokazane co i jak.

Moze jakis grafik forumowy by sklecił jakoś ładniejszą prezentacje/modyfikacje mojego pomysłu... wcale bym sie nie pogniewał :)