Autor Wątek: Wtyczka: ukrywanie wybranych kontaktów  (Przeczytany 1029 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline M3n747

  • Narybek
  • *
Wtyczka: ukrywanie wybranych kontaktów
« dnia: Maja 26, 2013, 09:54:43 am »
Dzieńdobrywieczór wszystkim.   

Przykładowa sytuacja: mamy znajomego, nazwijmy go Stefan.   Stefan ma numer GG, my mamy Stefana na liście kontaktów.   Niestety Stefan jest roztrzepany i traci konto przez nieużywanie z powodu zapomnienia hasła, tworzy więc nowe konto, a jego stary numer przypada w udziale jakiemuś gimnazjaliście z Kaczych Buków.   I teraz pojawia się dylemat: skasować kontakt z listy i mieć kłopot w wyszukiwaniu rozmów ze Stefanem w archiwum, czy też zostawić i cierpieć katusze czytając głębokie przemyślenia w opisach naszego Kaczobuczanina?

W ramach rozwiązania tej jakże dla mnie istotnej kwestii (pozdrowienia dla Macieja O.   i jego czterech straconych numerów) postuluję utworzenie pluginu pozwalającego na ukrywanie wybranych kontaktów - zarówno ich obecności na liście jak i wyskakujących powiadomień o zmianach statusu - tak żeby ukryty w ten sposób kontakt służył wyłącznie podtrzymywaniu nazwy w archiwum. 

Dziękuję za uwagę. 

Odp: Wtyczka: ukrywanie wybranych kontaktów
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2013, 12:13:05 pm »
ale przepraszam czy sprawdzałeś utlIgnore standardowo w WTW, z tego co kojarzę daje opcje w edycji danego kontaktu "Ignorowanie" tak samo można grupę zrobić na liście, zamknąć ją i w niej "nie pokazuj powiadomień", "ukryj mnie przed kontaktami..." hmmm ?

Offline M3n747

  • Narybek
  • *
Odp: Wtyczka: ukrywanie wybranych kontaktów
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 26, 2013, 12:47:22 pm »
Nie do końca o to mi chodzi - po zaptaszkowaniu wszystkich opcji w zakładce "Ignorowanie" będę miał na liście daną osobę ze znakiem zakazu B-2 przy kontakcie.   Chciałbym, żeby taki kontakt w ogóle się na liście nie wyświetlał, jedynie żeby jego nazwa była widoczna w archiwum celem łatwego wyszukiwania. 

Odp: Wtyczka: ukrywanie wybranych kontaktów
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 26, 2013, 15:48:10 pm »
no to nie wiem czy używasz grup ale ja tak i bym dał kogoś do zamkniętej grupy ukrytych

Offline M3n747

  • Narybek
  • *
Odp: Wtyczka: ukrywanie wybranych kontaktów
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 26, 2013, 16:26:33 pm »
Kto by pomyślał, to działa! :D Nie używałem grup od 2004 więc nawet by mi do głowy takie rozwiązanie nie przyszło.  Dzięki za radę!