Autor Wątek: [smsBlue][smsStdGates] - licznik wprowadzonych znakow, licznik SMSow i inne ...  (Przeczytany 2412 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Fajnie ze jest obsluga SMSow tylko przydaloby sie kilka modyfikacji, bo z tego co zauwazylem nic sie w tym kierunku dla tych wtyczek nie robi od dluzszego czasu a szkoda.

Pierwsze co by sie przydalo to licznik wprowadzonych znakow w okienku textu, np. w przypadku chocby TransportuGSM gdzie moznaby sie dowiedziec kiedy przekroczymy magiczna liczbe 160 znakow pierwszego sms'a i (chyba) 144 kolejnych albo bramki EraOmnix Sponsorowana gdzie jest zaledwie 5 szt. SMSow do sieci ERA.

Druga sprawa to licznik SMSow, np. w przypadku Orange mBox czy EraOmnix Sponsorowana fajnie by bylo wiedziec kiedy zblizamy sie do wyczerpania limitu na dany miesiac/dzien.

Trzecia sprawa to profile EraOmnix. Dobrze by bylo gdyby w momencie skonczenia sie SMSow na 1. profilu przelaczal sie on na kolejny, itd. Glupio jest gdy pisze sie dluzszego SMSa i nagle sie okazuje, ze polowa nie dotrze bo sie nam SMSy na jednym profilu skonczyly.

Ostatnia to brak bramek PLUSa i PLAY. Mam nadzieje, ze znajdzie sie madra i wykwalifikowana osoba, ktora moze sobie z tym poradzic oraz zechce to uczynic.

Na koniec dodam, iz 'klikajac' przyciski w oknie wysylnia SMSow ENTERem okno sie zamyka a chyba raczej nie powinno. ;P

Za w/w wdrozenia bede (i pewnie nie tylko ja) wdzieczny. ;D

PZDR.
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

UP, popieram.
Dodatkowo mam błąd:
WTW używam na legalnym Windows 7 Pro x64

Offline vierundvierzig

  • Narybek
  • *
również popieram, bardzo dobre propozycje!
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2010, 12:34:33 pm wysłana przez vierundvierzig »

Offline Gixx

  • Narybek
  • *
  • .keep on rollin'!
Re: [smsBlue][smsStdGates] - licznik wprowadzonych znakow, licznik SMSow i inne ...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2010, 08:59:35 am »
A ja chciałbym zaproponować, aby prefiks +48 przestał być obligatoryjny. Praktycznie wszystkie smsy wysyłam z mBoxa, a tam wystarczy sam 9-cyfrowy numer i drażni mnie wpisywanie kodu Polski za każdym razem, a dopisanie go do każdego kontaktu raczej nie będzie należało do przyjemnych i potrzebnych zajęć. ; )

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Odp: [smsBlue][smsStdGates] - licznik wprowadzonych znakow, licznik SMSow i inne ...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 20, 2010, 16:15:10 pm »
Moze jednak daloby sie wprowadzic licznik wprowadzonych znakow we wtyczne smsStdGates?

smsBlue u mnie lezy ('Blad inicjalizacji JScript') a nie ukrywam ze chcialbym wiedziec czy mieszcze sie w magicznej liczbie 160 znakow wysylajac przez tel. ;)
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Odp: [smsBlue][smsStdGates] - licznik wprowadzonych znakow, licznik SMSow i inne ...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 01, 2010, 14:31:46 pm »
Witam, czy wtyczka będzie rozwijana? Jeżeli tak to czy będzie obsługa Unicode, upragniony licznik znaków :P a może przycisk do minimalizacji okna?
WTW używam na legalnym Windows 7 Pro x64