Ankieta

Czy o kolejności emotikonów w oknie podglądu powinna decydować ich kolejność w pliku XML?

Tak!, jestem za uporządkowaną i pogrupowaną tematycznie, sprawniejszą w użyciu listą emotikonów
2 (100%)
Nie mam zdania
0 (0%)
Nie, nie widzę takiej potrzeby
0 (0%)

Głosów w sumie: 2

Autor Wątek: [Emots] kolejność emotów w oknie podglądu wg kolejności w pliku XML  (Przeczytany 1601 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Aktualnie kolejność emotikonów w oknie ich podglądu ustalana jest alfabetycznie na podstawie sekwencji match z pliku XML. W efekcie związane ze sobą tematycznie emotikony są rozstrzelone w różnych miejscach podglądu, co utrudnia znalezienie właściwego, szukanego emotikonu, czy tym bardziej dopasowanie najlepszego, do emocji, które chcemy nim przedstawić, wymaga przejrzenia całej listy.

Gdyby kolejność w oknie podglądu odpowiadała kolejności w pliki XML, to wówczas:
+ autor paczki emotikonów miałby możliwość określenia kolejności wyświetlania emotikonów w oknie podglądu,
+ użytkownik paczki miałby znacznie ułatwione wyszukiwanie pożądanego emotikonu,
+ emotikony prezentowane byłyby w uporządkowany i pogrupowany tematycznie sposób.

Stąd moja serdeczna prośba do autora - proszę o odpowiednie zmiany w kodzie wtyczki.
Do Was zaś, drodzy użytkownicy WTW, o poparcie mojej prośby w ankiecie.