Ankieta

Czy chciałbys mieć WTW na smartfonie?

TAK!!!
36 (24%)
Nie, po co?
7 (4.7%)
nie nadaje się to w ogóle
2 (1.3%)
nie mam telefonu
3 (2%)
chciałbym mieć, na Bada (?)
7 (4.7%)
chciałbym mieć, na Android
57 (38%)
chciałbym mieć, na Blackberry
6 (4%)
chciałbym mieć, na iOS
7 (4.7%)
chciałbym mieć, na Symbian
19 (12.7%)
chciałbym mieć, na Windos Phone 7
6 (4%)

Głosów w sumie: 146

Autor Wątek: WTW na smartfony !!!  (Przeczytany 20724 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline smithek

WTW na Windows Phone
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 21, 2012, 10:53:40 am »
Złe i niedobre parlingo zamkneło wsparcie dla protokołów innych komunikatorów. Co za tym idzie nie ma aktualnie żadnego komunikatora obsługującego GG etc. Stworzenie takiej aplikacji i wysłanie jej na market dałoby nam dobry komunikator, a twórcy mogliby troszkę zarobić jeśli stworzyli by tą aplikacje jako płatną. Jeśli bezpłatną to morda by się cieszyła całej polsce xD

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Odp: WTW na Windows Phone
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 21, 2012, 11:12:49 am »
http://wtw.im/
Pozostaje czekać ;)

Offline klio

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na Windows Phone
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 21, 2012, 11:21:47 am »
ale oczywiscie ze jest progam co wspiera GG jest to niejaki Pogaduszki i z tego co wiem to jest dostepny w markecie

Offline kleryk

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 21, 2012, 14:44:09 pm »
W powyższej ankiecie symbian ma dobry wynik a widzę na stronie do pobrania jest wersja blackberry który ma o połowę mniejsze zainteresowanie.

Pytanie: Czy na symbiana pojawi się WTW?

Offline Domas3

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 21, 2012, 14:52:31 pm »
Z tego co jest zapowiadziane to raczej nie, a szkoda :P Chyba specjalnie będę musiał zmienić platformę :)

Offline Wicher

  • Młodzież
  • **
Odp: WTW na Windows Phone
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 21, 2012, 16:20:50 pm »
Najlepiej na razie korzystać z IM+ ( gg przez jabbera, ale daje rade )
ale jak oczywiście będzie WTW na andka to nawet bym za niego zapłacił:>

Offline zetz

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 21, 2012, 21:40:18 pm »
No tak : android , symbian , a potem dlugo dlugo nic, ale na symbiana nie bedzie... jakas dyskryminacja. Na blackberry , ktorego malo kto uzywa owszem, ale na symbiana nie... Na niszowego maca bedzie, a na symbiana nie...

Offline Riba

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 22, 2012, 00:32:57 am »
Symbian umiera, a raczej jest uśmiercany. Ankieta, podobnie jak temat, jest dosyć stara i wyniki są niemiarodajne.

Offline zetz

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 22, 2012, 08:29:08 am »
Zanim umrze jeszcze troche wody upłynie. Jest jeszcze wiele osob , ktorzy korzystaja z symbiana. Zapewne wiecej niz z maca. Jak myślisz ile osób skorzysta z WTW na macu, a ile na symbianie?

Odp: WTW na Windows Phone
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 22, 2012, 14:20:14 pm »
Na WP jest program Pogaduszki - następca usuniętej z Marketplace aplikacji Gadu oraz Orzech Connect - klient GG Kamila Orzechowskiego.

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2
.

WTW na Symbian (Qt)
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 23, 2012, 14:32:23 pm »
Witam,

Właśnie przeczytałem wpis na blogu dp: http://www.dobreprogramy.pl/Banan/Juz-wkrotce-WTW-na-platform,33345.html i chcę wiedzieć czy oprócz tych wersji na 6 platform pojawi się wersja na Symbian. WTW jest skierowany na rynek polski, więc myślę, że najpierw powinno się skupić na systemach dominujących w PL. Symbian póki co w PL trzyma się dobrze (w Q2012 był także najpopularniejszy na świecie), więc myślę, że warto by zrobić WTW na tę platformę. Aplikację można napisać w Qt i wtedy zadziała także na Nokii N9, która sprzedała się na świecie w nakładzie ~2,5 mln. Z tego co wiem Qt jest także używane w linuksowym KDE, więc po kilku modyfikacjach kodu (tak myślę) WTW zadziała na Linuxie.

Mam nadzieję, że autorzy WTW przemyślą sprawę wersji w Qt i taka wersja powstanie.

Pozdrawiam!
Chcesz zarabiać w internecie? Wejdź naforum zarabianie przez internet!

Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 30, 2012, 22:46:46 pm »
Mam tylko ogromną nadzieję, że platforma BlackBerry OS nie zostanie porzucona.. W brew opiniom, że mało sprzętu RIM, to właśnie owa marka pomału wkracza w nasze skromne progi z tanimi i całkiem przyswajalnymi modelami. Jedyne co by się przydało, aby działało na wszystkich możliwych transportach, TCP, BIS, BES, WIFI.

EP09-043 - tylko dla dużych chłopców ;)

Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 02, 2012, 22:19:26 pm »
A gdzie opcja "Chcę mieć na J2ME!"?!

Chcę mieć na J2ME.

Offline GodWeles

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 03, 2012, 16:13:53 pm »
Nie rozumiem naprawdę jak można robić wgl. programy pod tą skopaną architekturę iOS, iPhony to Shiety (posiadałem ok. 1 rok i straciłem na niego tyle nerwów że szkoda gadać).

Android i pozostałe systemy to wolne, praktyczne systemy których używanie to przyjemność, moim zdaniem dla Apple'a nie opłaca się robić żadnych aplikacji..

Pozdrawiam.

Offline Wyczes

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 07, 2012, 16:05:55 pm »
Dla zachęty dodam, że jeśli napiszecie WTW pod Bade to macie przy tym kompatybilność z Tinzen'em :)

Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 07, 2012, 19:06:14 pm »
@Wyczes Źródło tych danych jakieś masz? :)

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2
.

Offline Wyczes

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 07, 2012, 20:09:17 pm »
Tizen will be supporting mobile applications written with bada's SDK after the integration of the two OS is completed. Previously published bada apps will also be backwards compatible.

http://mobigyaan.com/samsungs-bada-os-to-be-merged-with-intels-tinzen-project

Offline unbreak

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 18, 2012, 19:54:05 pm »
chciałbym zgłosić ficzer zeby profil i archiwum było zgodne / kompatybilne z tymi z Windows, oraz zeby byla mozliwość zdefiniowania gdzie sie znajduje profil. Dlaczego? Poniewaz kozystam z synchronizacji profili per Dropbox i to samo chcialbym uczynic na androidzie :)






ps. sory za brak polfontow, ale mi sie cos zwalilo i mam dziwne globalne skroty klawiszowe ustawione i mi sie dziwne rzeczy dzieja jak probuje polskie litery wklepac.
Twiztid Tribe?

Offline Shagan

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 18, 2012, 21:16:48 pm »
Jeżeli chodzi o symbiana to może wystarczyć komunikator na javie bo i telefony z symbianem będą go czytać i inne telefony z obsługą javy ^_^

Offline zurek17

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na smartfony !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 20, 2012, 04:32:00 am »
WTW pod Bade 2.0 błagam! Przydałoby się coś porządnego pod ten system. Moge spokojnie płacić..ale przydałby się porządny komunikator.