Autor Wątek: wtw i 2 monitory  (Przeczytany 1243 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
wtw i 2 monitory
« dnia: Czerwca 19, 2009, 10:43:48 am »
pisałem jakiś czas temu w bug trackerze i w zbiorczym temacie o nightly na temat współpracy z 2 monitorami i związanymi z tym błedami. Znalazłem dzisiaj ciekawą zależność odnośnie błędu z wyskakującym okienkiem po najechaniu na ikonkę w trayu. Błąd pojawia się u mnie tylko w konfiguracji 2-monitorowej, nawet jeśli nie używam 2 fizycznych monitorów, ale wirtualnych pulpitów za pomocą programu Dexpot (który przy okazji gorąco polecam - doskonałe narzędzie). Jakiś czas temu przerzuciłem się z 2 monitorów na wirtualne pulpity, sądziłem że błąd nie jest związany z monitorami, ponieważ używałem tyko konfiguracji 2-monitorowej. Przed chwilą wyłączyłem Dexpot i problem z wyskakującym wtw po najechaniu na ikonkę zniknął. ciekawe...

@Kaw
więc nie musisz inwestować w kolejny monitor, wystarczy Dexpot ;)
chyba, że naprawiałbyś błąd z dymkami, które nie pojawiają się tam gdzie trzeba (to chyba też zgłaszałem w bug trackerze), to niestety będziesz musiał sobie wykombinować jakiegoś grata :/

//edit:
błąd jednak pojawia się też na 1 monitorze, ale duuużo rzadziej niż w konfiguracji 2-monitorowej.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2009, 11:50:55 am wysłana przez wujek_bogdan »