Autor Wątek: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień  (Przeczytany 9115 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jield

  • Narybek
  • *
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 20, 2011, 11:18:18 am »
Mi się tam podoba takie jakie jest :D ewentualnie w konnekcie był taki myk jak dobrze pamiętam, że wybierało się poziom zaawansowania. Im wyższy, tym więcej opcji mniej lub bardziej zaawansowanych, bo nie wiem czemu ludzie narzekają na konfigurację WTW. Mniej zaawansowani muszą tylko wpisać numer GG i hasło. A słyszałem mity ze zbyt trudną konfiguracją. Chociaż wizualnie mi się podoba jak jest, to można było by jakoś to wszystko ładniej uporządkować, żeby czytelniej było :D

Offline Serekzolty

  • Narybek
  • *
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 21, 2011, 17:23:51 pm »
Właśnie chodzi o tą czytelność.Często szukam jakiejś opcji i nie mogę znaleźć i jak pytam, któregoś z użytkowników to się okazuje, że jest w jakimś prostym miejscu.

Offline Majaque

  • Młodzież
  • **
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 02, 2011, 21:31:43 pm »
Przepraszam, że odświeżam wątek, ale propozycja jest naprawdę godna rozważenia...
Wiem, że to nie jest takie proste, ale wówczas okienko ustawień uzyskałoby wygląd zbliżony do okna archiwum, zyskując prosty i przejrzysty wygląd.
Dlatego +1 dla autora pomysłu.

Offline bartex9

  • Narybek
  • *
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 08, 2011, 08:51:46 am »
Genialny pomysł! Obecne okno ustawień jest po prostu tragiczne. Sam dobrze pamiętam moją pierwszą styczność z WTW - okienko opcji po prostu odpycha. Liczę na realizację projektu choć niestety i tak pozostanie zapewne w sferze marzeń... a szkoda.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 20, 2011, 06:56:41 am »
A kiedy można spodziewać się implementacji do WTW? :P

Offline kipek

  • Narybek
  • *
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 21, 2011, 12:12:45 pm »
Pomysł świetny. Przydałoby się uporządkowanie tych wszystkich opcji, aby tworzyły one logiczną całość a nie, jak obecnie, po prostu jeden wielki zbiór opcji.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Zmiany w wyglądzie okienka ustawień
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 21, 2011, 12:56:26 pm »
Cytuj
po prostu jeden wielki zbiór opcji.

nie przesadzajmy i nie ujmujmy autorowi. Opcje są podzielone, ale ów podział pozostawia wiele do życzenia :)