Autor Wątek: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie  (Przeczytany 1873 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Antraxu

  • Gość
sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« dnia: Lipca 01, 2009, 21:15:20 pm »
Taka luźna propozycja i jednocześnie zapytanie czy dałoby się coś takiego zrobić... Po przejściu z konnekta bardzo mi tego brakuje. Chodzi mi o to, że program informuje kiedy znajomy zmienia status.

Być może to gdzieś jest już, albo chociaż temat o tym, tylko przeoczyłam, ale szukałam i nie znalazłam :) Jeśli tak, to sorka za spam...

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 01, 2009, 21:24:58 pm »
w trackerze jest moja propozycja usprawnienia powiadomien, ale kaw jakos nie spieszy sie z realizacja...

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 01, 2009, 22:01:25 pm »
i moja tez;)
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline aju90

  • Narybek
  • *
Re: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2009, 22:26:25 pm »
Przyłączam się do prośby :) Bardzo fajny motyw w konnekcie a po możliwości importu archiwum z konnekta juz na stałe jestem z wtw :)
I brakuje tej opcji.. jak równiez migania scroll lockiem gdy przychodzi wiadomość :)
Mam nadzieje że obydwie funkcje niedługo sie pojawią.

A tymczasem mam jeszcze pytanko: Jak zrobić żeby przychodząca pierwsza wiadomość od rozmówcy otwierała się na pasku zadań zminimalizowana? Mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi :P Ktoś rozpoczyna ze mną rozmowe, na pasku zadań pojawia się zminimalizowane okienko które mruga że ktoś napisał :)
I czy da się wyłączyć zakladki w oknie rozmowy? :)

Offline kwiateusz

Re: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 01, 2009, 23:57:53 pm »
zakladki, były, są i będą (przynajmniej jeszcze spory kawałek czasu)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 02, 2009, 06:47:01 am »
Bo kaw w ramach "hobby" relizuje propozycje w kolejnosci "mam sensowny pomysł na realizację" ;)

Zakladki będą, scroll... będzie duzo szybciej. Powiadomien zmeiniac (poza usprawnieniami) nie będę, ale zawsze mozecie wtyczkę napisac, ktora je zastąpi; ;)

Offline aju90

  • Narybek
  • *
Re: sygnalizacja zmiany statusów jak w konnekcie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 02, 2009, 07:55:31 am »
Ale z tymi powiadomieniami to nie do końca jest tak jak mówisz :)
Bo w konnekcie nei mieszało się to z powiadomieniami.
Po prostu gdy np. ktoś zmienił opis gdy był niewidoczny (a wciąż taki pozostał) automatycznie taka osoba była przenoszona na początek listy osób niedostępnych z żółtym znaczkiem że opis u tej osoby się zmienił :)
Ale nie wiem czy jest to możliwe :) Wtyczka też by mogła byc, zależy tylko czy ktoś będzie potrafił to napisać :)
Sam bym to zrobił ale ja kompletnie nie znam się na programowaniu :(