Ankieta

Czy chcesz aby była możliwość scalenia archiwum z GG11 z archiwum z WTW?

Tak.
Nie.

Autor Wątek: Scalanie archiwum GG11 z WTW  (Przeczytany 1864 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BEczI.

  • Narybek
  • *
Scalanie archiwum GG11 z WTW
« dnia: Grudnia 28, 2012, 01:53:01 am »
Witam, fajnie by było gdyby była możliwość scalenia archiwum GG 11 z archiwum z WTW.   Jest to dla mnie bardzo ważne, bo mam ważne rozmowy na GG 11 i potrzebuje je, a te które już prowadzę na WTW niestety nie są złączone z tymi z GG. 

Opcja myślę bardzo ważna i przydatna :)

Widziałem już wątek o tym, że WTW być może wprowadzi swoje archiwum online, ale teraz to nie ma nic do tego.  Ja potrzebuję scalić te 2 archiwa w jedną całość.

Offline BEczI.

  • Narybek
  • *
Odp: Scalanie archiwum GG11 z WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 29, 2012, 22:25:19 pm »
Z tego co widzę to gdy piszę na WTW, to wszystk oco piszę jest aktualizowane z serwerem GG 11 Czyli to co piszę na wtw jest też w GG 11.  Ale niestety scalenia nie ma. .

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: Scalanie archiwum GG11 z WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2013, 18:46:05 pm »
GG11 nie przechowuje lokalnie archiwum. Wszystko z serwerów leci. Wątpię, że da się.

Odp: Scalanie archiwum GG11 z WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2013, 08:16:37 am »
Owszem, GG11 ma opcję archiwizacji rozmów online, ale to jest chyba niezależne od archiwum offlineowego. Zresztą jak ktoś zauważył - rozmowy z WTW także trafiają do archiwum online.

Jak już robić jakieś scalanie, to chyba lepiej obsługę tego archiwum.

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: Scalanie archiwum GG11 z WTW
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 03, 2013, 08:19:01 am »
GG11 nie przechowuje archiwum offline. A to, że archiwum jest zapisywane online to kwestia protokołu, a nie komunikatora który obsługuje sieć. Rozmowy z każdego komunikatora są zapisywane w archiwum online gg.