Autor Wątek: Proxy, grupy i powiadomienia  (Przeczytany 1064 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline savac

  • Narybek
  • *
Proxy, grupy i powiadomienia
« dnia: Stycznia 29, 2010, 12:24:50 pm »
Cześć,

Mój pierwszy post więc standardowo się przywitam (witam :)) i pogratuluje (gratulacje Kaworu i reszta) za świetną pracę ;)

Mam jedną prośbę i jedną propozycję i jedną uwagę na początek:)

Prośba dlatego, że pewno będę jednym z nielicznych którzy tego potrzebują, ale przydała by mi się funkcja do proxy, która pozwalałaby się łączyć bezpośrednio jeżeli proxy nie odpowiada. W ten sposób nie musiałbym wyłączać za każdym razem jak wrócę do domu i włączać jak się podepnę w pracy.

Propozycja dotyczy grup. Zakładki w formie drzewa wydały mi się niefunkcjonalne dopóki nie przeorganizowałem sobie kontaktów i nie włączyłem dla niektórych grup "magic green button", co jest świetne. Brakuje mi teraz tylko możliwości utworzenia wirtualnej grupy "ulubione"/"najczęściej rozmawiane", gdzie można by wkładać kontakty z którymi się często rozmawia bez usuwania ich z oryginalnych grup.

Uwaga dotyczy powiadamiania, uważam, że nie działa to jak powinno (przynajmniej na w7)
po pierwsze ikonka na tray powinna się jakoś zmieniać (mrugać, świecić?). Flagi powiadomień działają ale się chowają i nic nie daje ustawienie permanentnej widoczności. powiadomienia w baloniku są dobre dopóki patrzymy. Dodatkowo jak rozmawiamy i ktoś nowy do nas napisze to zakładka nawet nie zaświeci się na jasno, jeżeli jest ich kilka to czasem mija chwilka zanim się zorientujemy, że ktoś napisał.

tak czy siak nigdy nie sądziłem, że po 4 min zrezygnuje z K, któremu byłem wierny jakoś od początku ;)
rest in peace :)