Ankieta

Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy

Zostawić tak jak jest
10 (37%)
Wprowadzić ciągłość informacji o statusie w oknie rozmowy
17 (63%)

Głosów w sumie: 26

Autor Wątek: Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy  (Przeczytany 10400 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline suawek

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 18, 2010, 22:47:21 pm »
A próbowałeś w ogóle włączyć "Nie czyść automatycznie okien rozmowy po upływie 3h" i sprawdzić co się stanie? :P

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2010, 06:20:25 am »
Zrób eksperyment... Pisz sobie z kimś na gg i niech ktoś zmieni opis albo status to wyskoczy Ci taka informacja w oknie, że ktoś zmienił albo status albo opis, powiedz komuś aby zmieniał tak jeszcze kilka razy i zamknij okno z nim, jeśli masz powiadomienia, że ktoś się pojawia albo zmienia opis to będziesz widział wszystko w balonikach (ja tak mam), ponownie otworzysz okienko i zastaniesz tylko to na czym skończyliście czyli rozmowy, a nie zastaniesz tam informacji o opisach/statusach.
nie potwierdzam, mam dokładnie jak u suawka - zapisywane do okna jest wszystko. co w sumie wolałbym jako taką opcję: "nie czyść okna rozmowy po 3h, ale nie zapisuj też do niego zmian statusów jeśli rozmowa jest zamknięta" bo pierdyliard zapisanych zmian stanu mnie irytuje wręcz a chcę mieć zapis rozmów z tego dnia od razu ;p

Offline reset89

  • Młodzież
  • **
Odp: Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 19, 2010, 13:21:00 pm »
A próbowałeś w ogóle włączyć "Nie czyść automatycznie okien rozmowy po upływie 3h" i sprawdzić co się stanie? :P
Nie robiłbym ankiety oraz zgłoszenia na BT gdybym tego wcześniej nie sprawdził.
nie potwierdzam, mam dokładnie jak u suawka - zapisywane do okna jest wszystko.
A u mnie WTW zainstalowane jest na XP SP3 i na Windows 7 HP 64bit i na obu nie zapisuje się wszystko (w tej opcji).

U każdego co innego i ten cytat idealnie tutaj pasuje:
"A poza tym, każdy bardziej skomplikowany program zawiera przynajmniej jeszcze jeden błąd ;P"
Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo.

Offline suawek

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 19, 2010, 13:26:45 pm »

Offline reset89

  • Młodzież
  • **
Odp: Propozycja dot. informacji o zmianie opisu pojawiającej się w oknie rozmowy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 19, 2010, 13:46:12 pm »
Nie chodzi mi o tą opcję "Nie czyść automatycznie okien rozmowy po upływie 3h".

Po prostu z tego co tutaj pokazałeś jednak Ci zapisuje, nie wiem bo nie widziałem tego na żywo gdybyś miał camtasie to można by było zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2010, 15:00:48 pm wysłana przez reset89 »
Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo.