Autor Wątek: Pozycja startowa okna głównego (listy kontaktów)  (Przeczytany 956 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sjf

  • Narybek
  • *
  • TW Homer
Pozycja startowa okna głównego (listy kontaktów)
« dnia: Grudnia 30, 2009, 18:35:37 pm »
Na początku chciałbym się przywitać, gdyż dopiero co zacząłem używać WTW - dokładnie używam go 3 dzień.
Przesiadłem się z... nie, nie z Konnekta... z Mirandy. I właśnie, brakuje mi możliwości ustalenia pozycji startowej listy kontaktów na wzór Mirandowej wtyczki 'Window Start Position'. Czyli w postaci liczby px od góry/dołu i/lub lewej/prawej strony ekranu. Bardzo mi się taka możliwość przydawała w Mirandzie ze względu na to, że w lapku mam ekran panoramiczny, a podłączam do niego monitor standardowy. Lubię mieć okienko komunikatora w dolnym prawym rogu ekranu, więc różnica rozdzielczości (1280x800 a 1280x1024) powoduje, że raz jest ok, a raz okno główne mam gdzieś na wysokości 2/3 ekranu :(
W załączeniu opcje wtyczki 'Window Start Poisition' w Mirandzie - tak poglądowo :)

Offline swistak

  • Narybek
  • *
Re: Pozycja startowa okna głównego (listy kontaktów)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2010, 09:16:54 am »
Przyłączam się do prośby, ja mam podobnie [ laptop 4:3, a do stacji podpięty 16:10 ].

PS. Nie musi być nawet w menu, równie dobrze może być jako jakiś parametr w pliku konfiguracyjnym lub konsoli do ręcznej edycji.