Autor Wątek: [prop] Import z archiwum GG  (Przeczytany 5240 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mike

  • Narybek
  • *
[prop] Import z archiwum GG
« dnia: Stycznia 11, 2010, 16:43:25 pm »
W Archiwum > Import przydałoby się dodać GaduGadu aka ProgramDoZarabianiaKasy. No, chyba że umiejętności Kaw są niewystarczające i potrzeba mu kilka lat na rozpracowanie struktury...*

* Tak, to był sarkazm.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 17:17:32 pm wysłana przez Mike »

Offline wisniowy

Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 11, 2010, 16:46:12 pm »
Zrób sobie w AQQ import archiwum z GG, a potem zrób import archiwum do WTW.
Było.
:>

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 11, 2010, 16:51:45 pm »
W Archiwum > Import przydałoby się dodać GaduGadu aka ProgramDoZarabianiaKasy. No, chyba że umiejętności Kaw są niewystarczające i potrzeba mu kilka lat na rozpracowanie struktury...
Archiwum PDZK to sqlite (tak jak i w wtw) formaty tabel sa dostepne. Tylko raz, ze czasu na razie nie mam, a dwa... wciaz sie dziwie jak uzytkownicy gg wybieraja akurat wtw. ;P

Offline Mike

  • Narybek
  • *
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2010, 16:54:01 pm »
@wisniowy
Spokojnie, umiem korzystać z wyszukiwarki. Zgłaszam wszem i wobec, oficjalnie, przy okazji przypominam.

@Kaw
Przedtem przerobiłem inne komunikatory, trochę wiedzy się uzbierało. Chciałbym kilka osób przenieść na WTW z tym że brak jest importu archiwum PDZK. Coś mi stety strzeliło w systemie i okrężną drogą nie mogę, nie będę tym bardziej kitu innym instalował dla samego archiwum.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 17:00:21 pm wysłana przez Mike »

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 11, 2010, 16:57:29 pm »
Bo może przedtem przerobili inne komunikatory?
Wciąż, przechodzenie z gg mnie i tak dziwi. Z tym komunikatorem obecnie żaden "normalny" człowiek nie mógłby wytrzymać dłużej niż 15 minut

Offline Mike

  • Narybek
  • *
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 11, 2010, 17:13:11 pm »
Na GG10 nawet po wywaleniu reklam i zastosowaniu Tune nie podziałasz zbyt długo. Dlaczego więc nie otworzyć się na nich i dać coś na co czekali od wieków?

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale chyba nie chcemy robić zamieszania, czyż nie? :P

@down
Ja właśnie szukałem czegoś co będzie normalnym komunikatorem bez wciskania funkcji na siłę. Emotek nie ma to nie ma, łaski bez.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 18:09:55 pm wysłana przez Mike »

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 11, 2010, 18:03:05 pm »
Na GG10 nawet po wywaleniu reklam i zastosowaniu Tune nie podziałasz zbyt długo. Dlaczego więc nie otworzyć się na nich i dać coś na co czekali od wieków?
Eeee, szczerze wątpię. Brakuje emotek w standardzie, tyle rzeczy jest do ustawienia, te zasoby... Ci co mogliby przejsc ewentualnie na wtw przeszli raczej juz dawno na cokolwiek innego (konnekt, aqq, etc) i jesli migruja na wtw to raczej z tego.

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale chyba nie chcemy robić zamieszania, czyż nie? :P
Jak przedyskutujesz na forum, to zapisz na bt ;P

Offline Tuner

  • Narybek
  • *
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2010, 20:38:58 pm »
Podbijam temat. Dokonałbym migracji na przynajmniej 2 maszynach na WTW, gdyby tylko dało się szybko i pewnie skonwertować całe archiwum GG. Nie chciałbym stracić przypadkiem 5 lat archiwum.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 21:40:48 pm wysłana przez zhvir »

Offline UsagiAddict

  • Narybek
  • *
  • Królik
    • UsagiAddict's LastFM
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 26, 2010, 06:03:38 am »
ale przeczytać tego tematu już nie łaska?
[??]

Offline Tuner

  • Narybek
  • *
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 26, 2010, 10:59:04 am »
@UsagiAddict, słuchaj, nie zgłaszam problemu "o jejciu nie potrafię sobie zrobić importa", a podbijam temat bo uważam, że sam fakt możliwości importu z najpopularniejszego komunikatora byłby naprawdę na miejscu. Patrząc przykład swój i znajomych, nie migruję się na nic innego, niezależnie od typu oprogramowania, dopóki nie istnieje łatwa możliwość przeniesienia wszystkich danych. I wierzę, że nie jestem w tym odosobniony bo to najbardziej zdrowe podejście. Spójrzcie na przeglądarki: nikt nie zmusza Was do zainstalowania Firefoxa, a potem Opery by przenieść dane do Safari by móc w końcu skorzystać ze swoich zakładek w Chromie. Oczywiście, geekcy sobie poradzą, to nie jest dla nich przeszkoda, jednak jeśli reklamuje się oprogramowanie jako alternatywę do czegoś to pomóżmy ludziom odnaleźć w tym oprogramowaniu prawdziwą alternatywę i nie utrudniać im życia. Podejście w stylu: a przecież ludzie używający GG to idioci i już dawno zmigrowali na coś innego jest zbytnim upraszczaniem problemu i wymyślaniem wygodnych tylko dla siebie faktów.

Nie chcę zaczynać flamea. Po prostu ta funkcjonalność dostaje ode mnie +1 i czekam z niecierpliwością na jej wdrożenie. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za doskonałego IMa!

Offline zhvir

Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 26, 2010, 19:41:31 pm »
ale przecież my nikogo nie zmuszamy do przechodzenia na wtw, a zatwardziałym użytkownikom gg wręcz odradzamy korzystanie z niego... reklamować też wtw nie musimy, produkt broni się sam, a ciągnięcie za rączkę dzieci neo i klepanie ich po pupci nie wchodzi w grę... nie mamy zamiaru naprawiać świata, bo nie da się go naprawić... popularność programów takich jak gg odzwierciedla poziom społeczeństwa, a tego jak wiadomo zmienić się nie da

btw. last ntly?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Tuner

  • Narybek
  • *
Re: [prop] Import z archiwum GG
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 29, 2010, 13:17:15 pm »
Dzięki za funkcyjkę. Pozdrawiam!