Autor Wątek: Polaczenie archiwum z archiwum gg  (Przeczytany 1198 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bojan

  • Narybek
  • *
Polaczenie archiwum z archiwum gg
« dnia: Marca 27, 2014, 19:19:17 pm »
Odrazu zaznaczę ze nie wiem czy taka opcja jest dostępna, przynajmniej nie umiałem jej znaleźć, wiec chyba nie ma

A wiec, mam pomysł żeby położyć pobieranie archiwum z serwera gg ponieważ jeśli ktoś pisze na Wtw na kompie, i web gg, lub gg na komie, to wtw nie wyświetla całego archiwum (archiwum z gadow gadow)

nie wiem czy jest możliwe zrobienie czegoś takiego, ale myślę ze ułatwiało by to użytkowanie Wtw, ponieważ mamy wszystko w jednym miejscu ;)

czy inni użytkownicy tez maja taka potrzebę?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Polaczenie archiwum z archiwum gg
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 27, 2014, 20:18:51 pm »
Nie bardzo rozumiem, po jakiemu piszesz... Ale z tego co wiem, to GG przechowuje archiwum na swoich serwerach i mobilne gg i web gg ma archiwum zawsze dostępne (a jak nie, to możesz kliknąć w opcję archiwum), a tobie chodzi o to, aby WTW także miało możliwość zassania tego archiwum? Wiem, że jak masz wtw odpalone i w tym czasie piszesz np. z komórki, to normalnie wyskakuje wszystko w okienku rozmowy w wtw. Osobiście jakoś nie specjalnie jest mi to potrzebne.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2014, 05:16:58 am wysłana przez Muminoslaw »

Offline Bojan

  • Narybek
  • *
Odp: Polaczenie archiwum z archiwum gg
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2014, 20:46:21 pm »
tak dokladnie mi o to chodzi, o dolaczenie opcji zassania archiwum z serwera gg na komputer do wtw, bo jesli chce sie przejzec pelne archiwum trzeba wchodzic na gg. . .