Autor Wątek: Open Source  (Przeczytany 8973 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pragmatic69

Re: Open Source
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 10, 2009, 20:22:19 pm »
Stopy to może nie, ale ołtarzykiem nie pogardzę. ;D

Ołtarzyk? Tylko?!

Co powiesz na świątynię? ;D


Ojej, przepraszam. Czyje stopy mam całować?

Jakoś w ogóle nie rozumiem Twej irytacji...
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline kwiateusz

Re: Open Source
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 10, 2009, 20:24:45 pm »
dobrze ze juz ołtarzyk mam, tylko co w ofierze? bo cola słabo sie pali...

Offline Pragmatic69

Re: Open Source
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 10, 2009, 20:31:48 pm »
dobrze ze juz ołtarzyk mam, tylko co w ofierze? bo cola słabo sie pali...

Nie znam gustów i upodobań Kaw'a, ale może coś mocniejszego? ;D
Wszystko z % w przeciwieństwie do coli dooobrze się spala, wiem, choć sam jestem abstynentem. ^^

Eee tam skromny ołtarzyk, gdyby tak dorobił przykładowo słanie obrazków do GG, to można by pomyśleć o zrzucie na jakiś drugi Tadż Mahal, czyż nie? ;) :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2009, 20:34:36 pm wysłana przez Pragmatic69 »
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Raistlin

  • Narybek
  • *
Re: Open Source
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 10, 2009, 20:51:40 pm »
Jakoś w ogóle nie rozumiem Twej irytacji...
Nie irytacji, a ironii. A to dwie różne rzeczy.

jak bardzo chcesz tak modyfikowac IM to napisz swój...
Widzisz... Samemu mi się nie chce/nie mam czasu, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty/napisania (czyt. podziwiam tu Tomka za wytrwałość). Pomóc w wolnych chwilach/nauczyć się czegoś nowego - jak najbardziej. Zacytuję nawet Tomka "Bo to prostsze niż pisanie programów od podstaw, tak ma się szkielet i można go uzupełnić o jakieś dodatkowe funkcje używając paru/nast./set/tysięcy linii kodu;". I tutaj:
ja sie kawowi nie dziwie, nie życzyłbym sobie żeby mi ktoś w kodzie dłubał gdzie chcac coś dodać musiałbym sie zastanawiać 3h a po co ten fragment, a to mogło być inaczej etc
A teraz odpowiedz sam sobie. Jak myślisz. Jak wygląda praca w firmie "programistycznej"? To po pierwsze. Po drugie - są komentarze, których się używa żeby opisać co bardziej złożone fragmenty. Po trzecie - z jakiś powodów poniższe forum i bugtrack Kaworu założył...

komunikator został stworzony na własny użytek jak dobrze pamieta i to że możemy z niego korzystać to tylko i wyłącznie uprzejmość autora, a Ty chcesz żeby oddał swoją prace każdemu kto sobie zażyczy bo tak... Jakby projekt umierał to czemu nie, ale gdy jest żywy i w pełni sił to nie widze w tym żadnego sensu
Yyy, ten no. Jakby Ci to wytłumaczyć... Po pierwsze zapytałem (łojejku). Po drugie nie chcę, żeby jej nikomu oddawał! Co najwyżej pomóc. Z resztą w Polsce nigdy się nie pozbędziesz praw autorskich (osobistych, nie majątkowych).

Eh Tomek, nieźle sobie wychowałeś fanów wtw :) Ja się już nie odzywam, bo mnie tu ukamienują za samą próbę kontaktu z Tobą :)

PS
Eee tam skromny ołtarzyk, gdyby tak dorobił przykładowo słanie obrazków do GG, to można by pomyśleć o zrzucie na jakiś drugi Tadż Mahal, czyż nie? ;) :D
jak bardzo chcesz tak modyfikowac IM to napisz swój...
(...)
to że możemy z niego korzystać to tylko i wyłącznie uprzejmość autora
(nie mogłem się oprzeć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2009, 20:53:55 pm wysłana przez Raistlin »

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Open Source
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 10, 2009, 21:12:15 pm »
Eh Tomek, nieźle sobie wychowałeś fanów wtw :) Ja się już nie odzywam, bo mnie tu ukamienują za samą próbę kontaktu z Tobą :)
Kapłani, myślę, że awansuję któregoś na kapłana. ;P

Offline kwiateusz

Re: Open Source
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 10, 2009, 22:53:21 pm »
w firmie to mi placa za to zeby klepac szybko i sprawnie, a w prywatnych projektach nie dzierżę jak mi sie ktoś za przeproszeniem wpieprza z kodem gdy ja miałem to obmyślone inaczej

to tak na marginesie

a co do fanatyzmu, tak jak przy każdym komunikatorze powiedz coś nie tak a Cie ukamienujemy :D