Autor Wątek: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach  (Przeczytany 226822 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1380 dnia: Maja 02, 2009, 20:37:16 pm »
Cytat: "ROTFL"
EDIT2: Jeszcze o awatarach - WTW nie ma cache jakiegoś - widzę, że te awatary, które już mi pobrało przy ostatniej sesji - wyparowały. Nie zapamiętuje pobranych, czy to zasługa reinstalki?

jeśli się nie mylę, po włączeniu wtw nie wyświetla żadnych awatarów
wszystkie kontakty są niedostępne -> łączysz się do sieci -> jeśli coś zmieni się z niedostępnego na jakiś inny ( np. niedostępny z opisem ) -> wtw sprawdza awatar, jeśli jest to go ładuje ;p

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1381 dnia: Maja 02, 2009, 21:18:49 pm »
opcje > lista kontaktów & ui > awatary > 'przy wszystkich kontaktach' ?;>
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline krzysiek

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1382 dnia: Maja 02, 2009, 21:20:20 pm »
Witam!

Mam jedną propozycję dotyczącą wyglądu listy kontaktów. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem było by usunięcie blokady zmniejszania szerokości okna poniżej 200px. Nazwy kontaktów są bardzo często krótsze i wymuszona większa szerokość oprócz niepotrzebnego zajmowania powierzchni pulpitu nie zawsze wygląda zbyt dobrze, a także nie daje wkomponować się w windowsowy Sidebar.

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1383 dnia: Maja 02, 2009, 21:22:36 pm »
Nie wiedziałem, czy to zgłosić na bug trackera, bo nei wiem, czy to celowe [ale po cholerę?], czy jednak błąd. Gdy nastawiam z traya stan "Porozmawiajmy" czemu tam ikonka przedstawia stan "Dostępny"? I czemu, gdy nastawię tam "Wrócę później", to przedstawia ona "Zaraz wracam"?

Offline krzysiek

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1384 dnia: Maja 02, 2009, 21:30:25 pm »
@Dimension

A czy przypadkiem nie próbujesz ustawić tych statusów dla sieci, której protokół ich nie obsługuje?

ROTFL

  • Gość
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1385 dnia: Maja 02, 2009, 21:47:51 pm »
@alberht

Tak mam ustawione ;)

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1386 dnia: Maja 02, 2009, 21:49:51 pm »
Cytat: "alberht"
opcje > lista kontaktów & ui > awatary > 'przy wszystkich kontaktach' ?;>
to do mnie? ;p



mam to włączone ;p
i działa mi to tak jak napisałem wyżej ;p

do połączenia z siecią nie mam ani jednego awataru ;p nawet swojego

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1387 dnia: Maja 02, 2009, 22:36:28 pm »
Cytat: "krzysiek"
@Dimension

A czy przypadkiem nie próbujesz ustawić tych statusów dla sieci, której protokół ich nie obsługuje?
A przypadkiem piszę, że chodzi o ikonę znajdującą się w trayu, a w trayu nie znajduje się żadna ikona, jak tylko ta główna od stanów, bo nie jest rozdzielone na sieci. Co z tego, że gg nie obsługuje "Porozmawiajmy" i "Wrócę później" skoro ikona tego stnu powinna być wyświetlona w trayu, a w chili obecnej nie jest poprawnie? Dlaego pytam, czy to specjalnie i jeśli tak, to dlaczego.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1388 dnia: Maja 03, 2009, 06:15:23 am »
No, jeśli masz wtyczkę gg włączoną to wszystko w normie. Ikonka w trayu pokazuje "najwyszy" realny stan sieci.

Co do ograniczenia do 200px - zobaczyyymy;

Co do cache, cache jest, ale wiązanie pozycji w nim z kontaktami następuje po połaczeniu; Z resztą, to awatary spełniają jakąś ważną funkcję aby trzeba było je mieć od samego początku?

Offline n3oo

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1389 dnia: Maja 03, 2009, 06:59:51 am »
kaw a co z archiwum ? Win 7 x64 - 7100; sprawdzone na becie, nightly 01.05, nightly 02.05 po naciśnieciu prawym na kontakt lub Narzedzia -> Archiwum, nie pojawia się żadne okno, na pasku mam tylko informację, ze coś jest otwarte - ale jak najadę na miniaturę to nic się nie pokazuje.
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1390 dnia: Maja 03, 2009, 07:03:52 am »
Cytat: "Kaworu"
Co do cache, cache jest, ale wiązanie pozycji w nim z kontaktami następuje po połaczeniu; Z resztą, to awatary spełniają jakąś ważną funkcję aby trzeba było je mieć od samego początku?

no wiesz co Kaw, takich pytań to się po Tobie nie spodziewałem ;p
oczywiście, że spełniają! ;p
ładnie wyglądają ;d

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1391 dnia: Maja 03, 2009, 09:00:18 am »
Cytat: "Kaworu"
No, jeśli masz wtyczkę gg włączoną to wszystko w normie. Ikonka w trayu pokazuje "najwyszy" realny stan sieci.
Ale jak nastawię "Jestem zajęty", to wyświetla normalnie w trayu ten stan, mimo że GG robi się na Zaraz Wracam, bo nie posiada innego stanu, więc dla mnie głupotą jest ograniczać w ten sposób stan Porozmawiajmy i Wrócę Później, tymbardziej jeśli zapomnę po jakimś czasie, jaki stan ustawiłem, bo skąd mam wiedzieć, skoro stan trayowy jest ograniczany, a w oknie głównym nie ma ikon stanów, w trayu tez nie ma rozdzielnych ikon sieci? :/ No bez jaj..

Także dziwne jest dla mnie, że jak mam meta składający się z XMPP i GG, to głównym składowym przy stanach obu kontaktów na  Zaraz Wracam, jest GG, natomiast przy stanach Dostępny, jest XMPP. Dla mnie to nie jest logiczne... oO'

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1392 dnia: Maja 03, 2009, 09:03:29 am »

ROTFL

  • Gość
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1393 dnia: Maja 03, 2009, 10:54:16 am »
Cytat: "bxMaareeKxd"
oczywiście, że spełniają! ;p
ładnie wyglądają ;d
Nie tylko - u mnie kumple mają powstawiane w awatarach gołe baby i czasami zmieniają :D Całkiem fajne fotki :D

EDIT: Nikt nie pisał przez ostatnie 5h (edytuję po 17) - zapewne ładna pogoda, więc wszystkich wywiało na browara; tymczasem ja odkryłem czemu WTW robi orzełka na starcie.

Metoda na orzełka: uruchomić WTW na Viście zainstalowany w Program Files bez praw admina - będzie orzełek ;) Jak startuje z prawami admina - jest git.

Offline kogucik

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1394 dnia: Maja 03, 2009, 19:07:11 pm »
Da się jakoś zrobić żeby przy aktualizacji nie nadpisywało stylów?

Offline zhvir

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1395 dnia: Maja 03, 2009, 19:21:14 pm »
o ile dobrze pamiętam juz ktoś odpisywał wcześniej na to pytanie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

wlodixon

  • Gość
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1396 dnia: Maja 03, 2009, 19:22:11 pm »
Było parę stron wcześniej.

http://wiki.k2t.eu/wiki/WTW_-_Style

Cytuj
Styl (okna) rozmowy ('chatTheme.html') - instalacja

W głównym oknie programu z menu 'WTW' należy wybrać 'Otwórz lokalizację profilu', następnie utworzyć tam folder 'userTheme', a w nim 'htmlChat', który jest odpowiedzialny za przechowywanie stylu okna rozmowy. Gotowe style okna rozmowy znajdziesz na forum Wygląd, style, i podobne.

Offline kogucik

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1397 dnia: Maja 03, 2009, 19:30:32 pm »
Dzięki.
W wyszukiwarce znalazłem o nadpisywaniu, ale nie było tam rozwiązania problemu.

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1398 dnia: Maja 04, 2009, 11:58:07 am »

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1399 dnia: Maja 04, 2009, 12:29:38 pm »
Cytat: "Dimension"
A jeśli tak nielogicznie to ma zostać, to po co w ogóle Jestem Zajęty się tam wyświetla, jeśli to GG nie ma takiego stanu ?;/
Pewnie właśnie dlatego podałem tą listę. DND jest oczko wyżej niż AWAY, to też jak GG raportuje AWAY (który zastępuje DND tam), to...

Cytat: "Dimension"
I inna sprawa: nie znalazłem do tej pory mozliwości zmiany stylu, koloru zaznaczenia opisu w "Zarządzanie opisami" i tego typu rzeczy. Jest to gdzieś możliwe? A jeśli nie, czy mogę liczyć na to, że będzie się dało?
Nie ma możliwości;