Autor Wątek: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach  (Przeczytany 235689 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iastusthem

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1120 dnia: Marca 29, 2009, 18:28:12 pm »
A mnie się userzy Padu-Padu skarżą, że jak używam sobie pojedynczego cudzysłowa: ', to oni potem hieroglify/krzaczki widzą. Ktoś mógłby to przetestować, jeśli posiada Padu-Padu zainstalowane wraz z WTW? Normalne cudzysłowy i inne znaki błędów nie powodują, a przynajmniej nikt nic nie mówił...

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1121 dnia: Marca 29, 2009, 18:31:09 pm »
http://bugtraq.k2t.eu/view.php?id=356

najnowszą bete masz?
http://wtw.sajuuk.eu/wtwEXE/wtw-setup-all.exe albo automatyczna aktualizacja

;)

Edit : Ok mój błąd w becie nie ma ale w nightly jest :P
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2009, 18:48:29 pm wysłana przez bxMaareeKxd »

Offline Iastusthem

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1122 dnia: Marca 29, 2009, 18:34:13 pm »
A najnowasza beta to nie jest czasem 318? A nowsze to już najwyżej nightly były? 318 mam, natomiast nightly sobie zaraz zainstaluję - często wychodzi, nie zawsze chce mi się update'ować.

EDIT: Podlinkowane chce instalować 318, które to 318 mam i które to 318 (moje 318, żeby nie było) jest kompilacją z 26.03.09 z 16:02:05. Niemniej nightly zaraz sobie ukradnę.

EDIT2: LoL, w nowej Nightly ciągle nie zmieniony numer kompilacji :/ W Info -> O programie zawsze było 'WTF'? Anyway, rozwiązała ona problem pojedynczego cudzosłowa.

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1123 dnia: Marca 29, 2009, 18:41:47 pm »
numer zmienia się z tego co zauważyłem tylko z betą więc po instalacji nightly będziesz nadal miał 318 ;)

i tak WTF jest od jakiegoś czasu (dłuższego czasu...) :D

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1124 dnia: Marca 29, 2009, 19:12:07 pm »
Prawy przycisk myszy na ikonę w trayu->Opis...->drugie combo zmieniam na "<zarządzaj>"->otwiera się okno zarządzania opisami->klikam "Zamknij" - czemu po tym wszystkim wyczyszcza mi okno opisu? Opis znika z okna, ale liczba pozostałych do wykorzystania znaków, zostaje..

W bazie mam 2 opisy, wiec po kiego grzyba to tyle miejsca zamuje?

IMHO w Tlenie było to o wiele lepiej rozwiązane - brakowało tylko sortowania, co by się nie pogubić, gdy ma się już kilkadziesiat opisów..

Offline Smartek

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1125 dnia: Marca 29, 2009, 19:41:58 pm »
Czekam na wsparcie iPhone'ów + BT :-P.
Może... po prostu... się mylę?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1126 dnia: Marca 29, 2009, 20:49:58 pm »
Cytat: "Dimension"
W bazie mam 2 opisy, wiec po kiego grzyba to tyle miejsca zamuje?
a to dobre pytanie,bo powinno tyle ile tekst;

Cytat: "Dimension"
IMHO w Tlenie było to o wiele lepiej rozwiązane - brakowało tylko sortowania, co by się nie pogubić, gdy ma się już kilkadziesiat opisów..
IMHO to tlenowe bylo do dupy, bo nie dość, ze lista zajmowała mało miejsca, to jeszcze prawie nigdy zapisany ze stanem opis nie pasował do stanu i, i tak go trzeba było zmieniać. ;P

A co do iPhone, hahaha, dobry żarcik.

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1127 dnia: Marca 29, 2009, 21:13:53 pm »
Hmm...jak poprawisz, by zajmowało mniej miejsca [też zmniejszenie czcionki], albo by zawsze tyle samo zajmowało i przycinało tekst  i dodasz sortowanie wg alfabetu, sprawisz, by tekst nie znikał po tym, co napisalem, to będę skłonny przyznać, że tlenowe rozwiązanie ssie :p

//EDIT:
Strasznie mi brakuje migania Scroll Locka przy nowej wypowiedzi, tak jak to było załatwione we wtyczce "migacz" w Tlenie..
Przewidujesz to na przyszłośc wprowadzić..?

Po najechaniu na ikonkę w trayu, powinno się coś wyświetlić..? Bo nie ma nic, a przyjemnie by było, gdyby wyświetlał się choćby opis aktualny, czy coś [inna sprawa, że mozna ustawić oddzielny opis dla każdego konta]..

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1128 dnia: Marca 29, 2009, 21:23:18 pm »
Cytat: "Dimension"
Po najechaniu na ikonkę w trayu, powinno się coś wyświetlić..? Bo nie ma nic, a przyjemnie by było, gdyby wyświetlał się choćby opis aktualny, czy coś [inna sprawa, że mozna ustawić oddzielny opis dla każdego konta]..
win7 i zapewne w vista cos takiego wystepuje
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline immortal

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1129 dnia: Marca 29, 2009, 21:34:29 pm »
Cytat: "unkn0wn"
Cytat: "Dimension"
Po najechaniu na ikonkę w trayu, powinno się coś wyświetlić..? Bo nie ma nic, a przyjemnie by było, gdyby wyświetlał się choćby opis aktualny, czy coś [inna sprawa, że mozna ustawić oddzielny opis dla każdego konta]..
win7 i zapewne w vista cos takiego wystepuje
Vista 32bit i wyświetla się status z opisem ;)

Offline Syndrom18

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1130 dnia: Marca 29, 2009, 21:35:10 pm »
Co do iPhone to Bluetooth zostanie odblokowany w sofcie 3.0, którego premiera datowana jest na połowe czerwca ;) Więc, może jednak :P

zelu

  • Gość
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1131 dnia: Marca 29, 2009, 21:35:51 pm »
Kaaaaw, jakies postepy w tym nieszczesnym scrollowaniu okienka rozmowy? :)

Offline bziur

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1132 dnia: Marca 29, 2009, 22:00:23 pm »
Co z paskiem przewijania na liscie kontaktów? Czekam na możliwość jego ukrycia i bardzo mnie to generalnie ciśnie.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1133 dnia: Marca 30, 2009, 00:05:46 am »
A ja mam takie pytanie: Czy ktoś z was próbował wysyłać pliki do ludzi którzy ciąle jeszcze używają tlana?
Pytam się bo w moim wypadku kończyło się 100% użyciem proca przez tlen...
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

zelu

  • Gość
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1134 dnia: Marca 30, 2009, 11:36:04 am »
Dorzuce jeszcze poraz drugi o fakcie, ze balonik wyskoczyl mi raz w zyciu i wiecej nie chce. Nie mozna zrobic jako opcje to 'balonik pokazuje sie tylko wtedy gdy nie zostalo otwarte okienko rozmowy'? Mam bialawy styl w windowsie, ta koperta jest naprawde niewidoczna gdy nie miga :)

Offline Dimension

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1135 dnia: Marca 30, 2009, 12:23:14 pm »
No to d***, bo na Winzgrozie XP SP3 nic nie ma :<

//EDIT: ok, nieaktualne, po aktualizacji, która się zassała, ładnie śmiga i podryguje ^^

Offline LooZ^

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1136 dnia: Marca 30, 2009, 18:06:58 pm »
Ja ogolnie odnosze wrazenie, ze WTW jest troche zbyt... hm... brak mi slowa ;) Nic w nim nie miga, nic w nim nie mruga, ciagle mam wrazenie ze program po prostu nie dziala i nie mam pewnosci, ze np dostane wiadomosc kiedys tam napisana jesli np nie otworzylem jej przez 20 minut. To tylko ja tak mam? ;)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1137 dnia: Marca 30, 2009, 18:30:07 pm »
Cytat: "LooZ^"
Ja ogolnie odnosze wrazenie, ze WTW jest troche zbyt... hm... brak mi slowa ;) Nic w nim nie miga, nic w nim nie mruga, ciagle mam wrazenie ze program po prostu nie dziala i nie mam pewnosci, ze np dostane wiadomosc kiedys tam napisana jesli np nie otworzylem jej przez 20 minut. To tylko ja tak mam? ;)
Mówisz, dodać wielki neon w stylu "kryjówka rzeźnika ze Szrobszajer, tędy"? ;p

Offline fisti

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1138 dnia: Marca 30, 2009, 18:40:35 pm »
To: viewtopic.php?p=3052#p3052 jakoś przeszło bez komentarza. Jaka jest szansa na wprowadzenie tego w nieodległym czasie? ;)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1139 dnia: Marca 30, 2009, 18:43:33 pm »
Cytat: "fisti"
1. Powiadomienia - pasek zadań (czy jak to tam się nazywa w windowsie) mam u góry ekranu, nie na dole, więc dobrze by było gdyby wtw sprawdzał to (firefox jakoś to robi. jak nie to opcja w menu) i powiadomienia dawał w prawym górnym rogu ekranu, a nie prawym dolnym.
No, kiedyś będzie;

Cytat: "fisti"
2. Info o nowych mailach z gTalk - da się w ogóle zrobić, żeby było w formie baloników?
No, zrobić to się da;

Cytat: "fisti"
3.
Nie wie czy jest sens;

Cytat: "fisti"
4. Możliwość powiększenia powiadomień (chociażby przez kilka gotowych opcji do wyboru np. małe/średnie/duże).
Dunno;