Autor Wątek: Możliwość wysyłania obrazku z zrzutu ekranu  (Przeczytany 1336 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sokool84

  • Gość
Możliwość wysyłania obrazku z zrzutu ekranu
« dnia: Września 03, 2009, 09:57:30 am »
Witam

Przeglądałem forum i nie znalazłem podobnego tematu, więc ja go zacznę :)
Korzystając cały czas z konnekta, przyzwyczaiłem się do opcji takiej jak w temacie, czyli wysylanie obrazka na gorąco  z zrzutu ekranu z możliwością wycięcia danego fragmentu. W konnekcie ta wtyczka nazywala sie ggimage. Moim zdaniem jest to bardzo ważna funkcjonalność, ze względu na to, że głównie dla tej możliwości korzystam z konnekta, myślę że gdyby WTW miał taką funkcjonalność to dałbym radę namówić jeszcze kilku innych znajomych oraz wiele innych osób by się przeniosło na WTW z tegoż powodu. Co na to autorzy ?? Czy jeszcze to bardzo difficulty (a nawet jesli jest;)) to czy można liczyć na taką wtyczkę/rozszerzenie ?

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: Możliwość wysyłania obrazku z zrzutu ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: Września 03, 2009, 10:00:36 am »
Cytuj
Przeglądałem forum

NIE KŁAM.

(zarejestrowałeś się 8 minut przed wysłaniem tego posta. Biorąc pod uwagę długość posta - napisanie go zajęło ci ok 2-3 minuty [jeśli przeczytałeś post po napisaniu go i poprawiłeś ewentualne błędy], co daje ok.5 minut na przeglądnięcie forum... chyba sobie żartujesz.)

Odpowiednik wtyczki ggimage jest, działa i ma się dobrze. Dział 'Pozostałe Wtyczki', aktualnie 4ty temat od góry... nawet małe dziecko by znalazło, gdyby tylko zaglądnęło...

http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/%28utlwycinek%29-wysylani-wycinkow-ekranu/
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2009, 10:04:00 am wysłana przez Keleos »
wypadłem z obiegu...

sokool84

  • Gość
Re: Możliwość wysyłania obrazku z zrzutu ekranu
« Odpowiedź #2 dnia: Września 03, 2009, 10:06:20 am »
upsss... wpadłem jak śliwka w kompot :) Dzięki

sober edit:
No, no, no! Nieładnie. :P Następnym razem mogę być niemiły. Tymczasem temat zamykam. :)
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2009, 11:28:57 am wysłana przez sober »