Autor Wątek: male request :) - filtrowanie  (Przeczytany 935 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bumikk

  • Narybek
  • *
male request :) - filtrowanie
« dnia: Lutego 15, 2010, 07:39:18 am »
Wiem wiem, ze ani czasu, bo nawal pracy, a sprawa wagi niklej, ale dorzuce swoje mala prosbe :)

Gdyby mozna bylo dorzucic do filtru kontaktow dostepnych taki maly feature, a mianowicie.
- gdy klikniemy filtruj "dostepnych" to zeby wyswietlalo dostepnych, ale takze tych ktorzy sa niedostepni, ale "fikneli stanem" - for example: kontakt b jest niedostepny i go nie ma na przefiltorwanej liscie ale jak wyslal zmiane statusu (choc jest invisible) to filtr go pokaze razem z dopstepnymi. Bardzo dobrze sie to sprawdzalo w konnkecie i w ten sposob latwo mozna bylo okreslic po pewnym czasie kto jest ukryty a kto nie :D

+

jesli by Pan Kaw sie mega nudzil :) to juz expravaganza by byla jakby mozna bylo filtr skonfigurowac na pokazywanie dostepnych + kontakty z fiknietym stanem + kontakty z opisem.

Dodam ze niedostepne kontakty, ktore "fikaly stanem" byly oznaczane ikonka ze znakiem zapytania -  niewazne czy filtr byl on czy nie.

p.s. konnekcie bylo tak ze kontakt ktory "fiknal stanem" pojawial sie we filtrowanej liscie razem z dostepnymi (choc ikonka byla ze niedostepny - czyt niewidoczny) a po okolo 20 min komunikator znow uznawal go za niedostepny i wywalam z listy ...chyba ze znow "fiknal" :)
I tym oto pieknym a jakze prostym sposobem zawsze mozna bylo na podstawie malej dedukcji i drobnej pomocy komunikatora podpatrzec kto sie ukrywa ;p

tak na koniec:
WTW to kawal dobrej roboty :) (jestem starym konnektowcem i dlugo szukalem) to co juz jest satysfakconuje mnie prawie 80% :) ....tak trzymac ...GOOD JOB GUYS!