Autor Wątek: Kilka propozycji wtyczek  (Przeczytany 9131 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

virusotron

  • Gość
Kilka propozycji wtyczek
« dnia: Marca 25, 2009, 09:28:31 am »
Witajcie!

Jestem nowy na forum i zainstalowałem WTW i wydaje sie byc niezły. Mam kilka popozycji co do funkcji programu.

Kaworu wiem ze nie lubisz porownań do konnekta ale widziałem kilka Twoich postów na bordzie konnekta wiec pewnie sie domyslasz ze własnie z konnekta chce sie przesiąść na WTW

w Konnekcie bardzo fajna wtyczka było k.away czyli wtyczka, ktora podczas naszej nieobecność, powiadamiała ludzi, którzy do nas napisali, ze jesteśmy niedostępni z jakiegos powodu. Wtyczka rowniesz wysyłała statystyki na telefon przez sms. Bardzo mi sie wtyczka zpodobała i zapewnie wiele osob z niej korzystało.

przydała bys sie wtyczka która by sprawdzała czy osoba ma Ci na liscie kontaktów i czy czasem nie jest niewidoczna.

Reszta chyba działa jak nalezy ;]

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2009, 09:48:15 am »
Cytat: "virusotron"
Kaworu wiem ze nie lubisz porownań do konnekta
Nie o to chodzi. Chodzi o to, ze jak napiszesz "wtyczka zzzz tak jak w konnekcie by sie przydała", to wynika dla mnie dokładnie nic, bo na 90% nie wiem co wtyczka zzzz powinna niby robic.

Cytat: "virusotron"
w Konnekcie bardzo fajna wtyczka było k.away czyli wtyczka, ktora podczas naszej nieobecność, powiadamiała ludzi, którzy do nas napisali, ze jesteśmy niedostępni z jakiegos powodu.
Taaak, jak on mnie drażniła u konnektowcow, oj jak drażniła.

Cytat: "virusotron"
Wtyczka rowniesz wysyłała statystyki na telefon przez sms. Bardzo mi sie wtyczka zpodobała i zapewnie wiele osob z niej korzystało.
Jakie statystyki? ("również");

Cytat: "virusotron"
przydała bys sie wtyczka która by sprawdzała czy osoba ma Ci na liscie kontaktów i czy czasem nie jest niewidoczna.
O ile pierwszą część tu rozumiem, to drugiej nie bardzo.

Cytat: "virusotron"
Reszta chyba działa jak nalezy ;]
Dodam jeszcze, ze api "wtyczek" tajne nie jest. ;P

virusotron

  • Gość
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2009, 09:56:44 am »
ze statystykami bylo cos takiego ze przychodził sms z informacjami ile osób pisała, jaka liczbę wiadomości, i kto ostatni pisał....oczywiście można nico to pozmieniać ale mniej wicej miał takie funkcje.. w konnekcie jest taki plug ze pokazuje przy nazwie kontaktu trójkącik, zielony, zołty albo czerwony  wiadomo zielony oznacza ze ta osoba ma Cie w kontaktach, złoty nie wiadomo i czerwony ze niema. Jest również plug, który sprawdza czy osoba ma włączony status niewidoczny. Działało to chyba na pingowaniu IP ale autora mozna sie spytac i zaadaptować to w WTW

edit: widzę ze API ładne każda linijka komentarz to sie chwali ;]

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2009, 10:06:43 am »
Cytat: "virusotron"
ze statystykami bylo cos takiego ze przychodził sms z informacjami ile osób pisała, jaka liczbę wiadomości, i kto ostatni pisał....oczywiście można nico to pozmieniać ale mniej wicej miał takie funkcje..
A tak, to nawet może mieć sens i zastosowanie;

Cytat: "virusotron"
w konnekcie jest taki plug ze pokazuje przy nazwie kontaktu trójkącik, zielony, zołty albo czerwony wiadomo zielony oznacza ze ta osoba ma Cie w kontaktach, złoty nie wiadomo i czerwony ze niema.
To się opierało na informacjach o IP, ktore w gg8 są bezużyteczne dla wiekszości kontaktów.

Cytat: "virusotron"
Jest również plug, który sprawdza czy osoba ma włączony status niewidoczny. Działało to chyba na pingowaniu IP ale autora mozna sie spytac i zaadaptować to w WTW
Bez sensuuuu i celu.

Offline Dziaddu

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2009, 11:03:22 am »
Cytat: "Kaworu"
Cytat: "virusotron"
Jest również plug, który sprawdza czy osoba ma włączony status niewidoczny. Działało to chyba na pingowaniu IP ale autora mozna sie spytac i zaadaptować to w WTW
Bez sensuuuu i celu.
Nie, to nie jest bez sensu. To jest chore! Dlaczego aż tylu ludzi w tym kraju (pytania powtarzają się chyba na każdym forum o komunikatorach) chce naruszać cudzą prywatność i nie rozumie do czego służy stan "niewidoczny"?

virusotron

  • Gość
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 25, 2009, 11:19:46 am »
to akurat ma swoje plusy i minusy ale nie spierajmy sie o to bo nie o to w tym chodzi tylko o to  żeby WTW był bardziej funkcjonalny mogło by tez powstac cos na podobienstko kduoview czyli menadzera okien rozmowy tzn było mozna zmieniac okno rozmowy.... zmiana tła, kroju czcionek itd itd idąc dalej tym tropem mogło by powstac łaczenie wypowiedzi nibyło by za kazdym razem "nazwa profilu" i pare linijek textu wysłanych po sobie tylko raz i koniec moge podesłac dokładnie screena ktory oddaje moja mysl ;]

Offline Dziaddu

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2009, 12:03:54 pm »
To już jest ;)

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2009, 12:31:19 pm »
Cytat: "Kaworu"
Cytat: "virusotron"
Jest również plug, który sprawdza czy osoba ma włączony status niewidoczny. Działało to chyba na pingowaniu IP ale autora mozna sie spytac i zaadaptować to w WTW
Bez sensuuuu i celu.

W tym kraju co raz więcej ludzi ma routery. Virusotron pinguj sobie do woli...
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

virusotron

  • Gość
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2009, 13:10:18 pm »

Offline Dziaddu

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 25, 2009, 13:48:16 pm »
Zmień/wyedytuj styl, albo włącz odpowiednią opcję w opcjach (nie pamiętam, czy musiałem to jakoś specjalnie włączać, ale mam tak, jak chciałbyś, żeby było :P A nazywa się to grupowaniem wypowiedzi)

Drobna uwaga: Zwracaj większą uwagę na literówki i używaj (w odpowiednich proporcjach - przesada nie jest dobra) znaków przestankowych (kropki i przecinki), bo trzeba się domyślać co chciałeś napisać ;)

virusotron

  • Gość
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2009, 14:00:06 pm »
sorry jeszcze nie do konca znam możliwość programu, mam go od kilku godzin.
Niestety niema takiej opcji w menu. możliwe ze przeoczyłem. Ale progs zapowaiada sie smakowicie ;]

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 25, 2009, 14:45:48 pm »
@virusotron:
rzuć okiem na to: http://http://wiki.k2t.eu/wiki/WTW_-_Style
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline benq

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 25, 2009, 20:32:04 pm »
Mi by przydała się opcja ukrycia statusu który ma jakiś kontakt. Każdy chyba ma kogoś takiego na liście, kogo opisy przyprawiają o mdłości..

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 25, 2009, 21:32:31 pm »
Wrzuć go do jakieś grupy której otwierać nie będziesz :D
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline bziur

  • Młodzież
  • **
CODE
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 02, 2009, 16:04:57 pm »

Offline unbreak

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 21, 2009, 20:50:01 pm »
Mam pewną propozycję, brakuje mi wtyczki która w opisie wyświetlałaby aktualnie grany kawałek przez naszego playera np foobar'a

:D
Twiztid Tribe?

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 21, 2009, 22:07:54 pm »
Cytat: "unbreak"
Mam pewną propozycję, brakuje mi wtyczki która w opisie wyświetlałaby aktualnie grany kawałek przez naszego playera  np foobar'a

:D
o nie, nie, nie...
masz pewnie last.fm to daj linka w opisie i tyle;)
jestem na nie dla spamu w jakiejkolwiek postaci
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline Rafit

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 21, 2009, 22:17:51 pm »
Zawsze mnie to zastanawiało. Po chuchuchulajnoge ludzie mają czytać co komu gra na komputerze? Jakiś sz'ym'pan's' czy jak?

Już nie wspomnę co to gg wymyśliło z tymi opisami. Teraz na GG muszę doświadczać takich opisów na pół ekranu
Cytuj
Teraz kiedy jesteś przy mnie blisko nie muszę martwić się bo dzięki Tobie wiem, że mam już wszystko :) Już wiem, że od dziś chcę dzielić z Tobą wszystkie moje sny. Zasypiać i budzić się przy Tobie do końca swoich dni :*:*:*:*:*:*:*:* A.:*
A jak już jestem przy tym to KAW nie działa limiter opisów do X linijek.

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 21, 2009, 23:15:57 pm »
u mnie działa

to jest do opisów pionowych ;p

jeśli ktoś napisze opis:
"bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla" ( ok styka :p )
w jednej linijce to go zawija ale nadal jest to 1 linijka ;p

opis:
"jak
ja
lubię
wkurzać
ludzi
na
gg"
jest w 7 linijkach i go utnie prawie tak jak chcemy ;p
( ustawisz 1 w opcjach, zobaczysz 2 linijki ;p )
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2009, 23:20:13 pm wysłana przez bxMaareeKxd »

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 21, 2009, 23:19:03 pm »
Cytat: "alberht"
Cytat: "unbreak"
Mam pewną propozycję, brakuje mi wtyczki która w opisie wyświetlałaby aktualnie grany kawałek przez naszego playera  np foobar'a

:D
o nie, nie, nie...
masz pewnie last.fm to daj linka w opisie i tyle;)
jestem na nie dla spamu w jakiejkolwiek postaci
to, ze nie podoba ci sie pomysl, nie znaczy, ze ktos nie moze napisac wtyczki :|
moze troche mniej dezaprobaty...

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 21, 2009, 23:30:03 pm »
to ja mam pomysł jak Was pogodzić ;p

2 wtyczki

* jedna do ukrywania opisów wybranych kontaktów na liście ;p ( ktoś coś o tym wcześniej pisał ;p )

najlepiej jakaś prostą metodą, kliknąć w coś na liście np i opis znika, później kliknąć drugi raz i opis się pojawia, oczywiście z informacją o tym czy ukrywamy, czy nie

bo PPM i "ukryj opis tej osoby" raczej będzie wyglądać tak, że ukryjemy i nie odkryjemy przez tydzień ;p
ewentualnie po PPM jakaś ikona na liście

* druga ala k.pilot2 ;p

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:14:55 am »
Cytat: "adrian_007"
Cytat: "alberht"
Cytat: "unbreak"
Mam pewną propozycję, brakuje mi wtyczki która w opisie wyświetlałaby aktualnie grany kawałek przez naszego playera  np foobar'a

:D
o nie, nie, nie...
masz pewnie last.fm to daj linka w opisie i tyle;)
jestem na nie dla spamu w jakiejkolwiek postaci
to, ze nie podoba ci sie pomysl, nie znaczy, ze ktos nie moze napisac wtyczki :|
moze troche mniej dezaprobaty...
źle odebrałeś moje intencje lub nie przeczytałeś dokładnie co napisałem - nie zabraniam nikomu pisania jakiejkolwiek wtyczki (a piszcie na potęgę!;)),
przypominam Ci jednak że temat dotyczy propozycji wtyczek, a każda sugestia zasługuje na komentarz oraz opinię społeczności i ja z tego prawa skorzystałem
być może wybrana przeze mnie forma była zbyt krótka i za treściwa, niemniej zdanie podtrzymuję i uważam że takie pomysły i ich implementacje przynoszą więcej szkody niż pożytku
*howgh!*
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:21:13 am »
ja rozumiem, jesli to bylby ficzer w core bez mozliwosci wylaczenia, ale jezeli chodzi o wtyczke to chyba malo kogo obchodzi czy jestes na nie.... tu raczej wtyczkopisarz bedzie chcial wiedziec kto jest na tak - o to mi chodzi....

ah... no i piszemy na potege, bo nie mamy studiow, rodziny, przyjaciol i innych projektow -cala uwaga na wtyczkach wtw sie skupia....

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:43:53 am »
Cytat: "adrian_007"
ja rozumiem, jesli to bylby ficzer w core bez mozliwosci wylaczenia, ale jezeli chodzi o wtyczke to chyba malo kogo obchodzi czy jestes na nie.... tu raczej wtyczkopisarz bedzie chcial wiedziec kto jest na tak - o to mi chodzi....
nauczono mnie zabierać głos i wyrażać jasno sprzeciw jeżeli się z czymś nie zgadzam niezależnie od tego czy zainteresowanych moją opinią jest wielu czy nie

Cytat: "adrian_007"
ah... no i piszemy na potege, bo nie mamy studiow, rodziny, przyjaciol i innych projektow -cala uwaga na wtyczkach wtw sie skupia....
zdaje się, że nie zauważyłeś puszczonego oczka w moim poprzednim poście, jak sam zauważyłeś nie samym WTW człowiek żyje i dlatego jeszcze raz chciałem zauważyć że jeżeli ktoś chce napisać jakąś wtyczkę to ma masę innych, moim zdaniem, lepszych pomysłów niż ten o który rozpętała się ta niepotrzebna dyskusja co nie zmienia faktu że może zrobić co chce i ja to szanuję
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 22, 2009, 08:08:59 am »
rozumiem, ze sprzeciwiasz sie tez wplywowi swierszczy na szybkosc visual syudio bo tak cie nauczono :?
skoro wtyczka cie nie interesuje to po prostu olej temat i daj wypowiadac sie innym - tym, ktorych interesuje.

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 22, 2009, 20:23:30 pm »
Nie mam siły ani ochoty na tę niepotrzebną sprzeczkę. Przedstawiłem swoje stanowisko w dyskusji - przeczytaj tamten post i chociaż spróbuj odczytać właściwie moje intencje. Zgodnie z Twoją sugestią olewam temat tej wtyczki i już nawet słowem się w tej kwestii nie odezwę;)

Pozdrawiam i mam nadzieję że w przyszłości unikniemy takich niepotrzebnych przepychanek...;)
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline TrawNick

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 25, 2009, 19:42:00 pm »
Kilka wtyczek z konnekta (duperela xD)

tlok - wtyczka która pozwalala nam zmienić tło listy kontaktów, jej przezrocze itp, byla też w niej ciekawa opcja ustawienia jako tła- tapety która jest aktualnie ustawiona.

tabelka ewentualnie k+ - usuwanie (ukrywanie) ramek listy konaktów gdy klikniemy dwukrotnie w puste miejsce listy kontaktów i na odwrót.

nie pamiętam nazwy xD - przykładowo musimy zejść z PC, a nie chcemy wyłączać komunikatora - używamy skrótu klawiatury i blokujemy WTW do czasu wpisania hasla (które najpierw ustalimy).

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 25, 2009, 20:07:28 pm »
Cytat: "TrawNick"
Kilka wtyczek z konnekta (duperela xD)
zobaczmy.

Cytat: "TrawNick"
tlok - wtyczka która pozwalala nam zmienić tło listy kontaktów, jej przezrocze itp, byla też w niej ciekawa opcja ustawienia jako tła- tapety która jest aktualnie ustawiona.
tło masz w 'logoBackground' jeśli to coś pomoże ;)

Cytat: "TrawNick"
nie pamiętam nazwy xD - przykładowo musimy zejść z PC, a nie chcemy wyłączać komunikatora - używamy skrótu klawiatury i blokujemy WTW do czasu wpisania hasla (które najpierw ustalimy).
win + L? ;p
gorzej jak masz jedno konto na komputerze, z którego korzysta więcej osób ;p wtedy win + L sprawy nie załatwi ;p
a wtyczka się nazywa 'kLock' ;p

Cytat: "TrawNick"
tabelka ewentualnie k+ - usuwanie (ukrywanie) ramek listy konaktów gdy klikniemy dwukrotnie w puste miejsce listy kontaktów i na odwrót.
'tabletKa' to raz ;p
a dwa nie bardzo wiem o co kaman? więc pomóc nie mogę ;p


i jasne, wszystkie ( prawie ) wtyczki z konnekta by się przydały ;d
kiedyś miejmy nadzieję powstaną ;p
a na razie trzeba cierpliwie czekać ;p

Offline TrawNick

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 25, 2009, 20:19:30 pm »
eem pomyłka nie tabelka, ni tabletka tylko ramKa .

no a z kLock to chodzi mi o to, że jak ma ktoś gości a wyjdzie z pokoju ;p to ten mu archiwum nie przejrzy ;] a będzie mógł coś innego robić w tej chwili grać, czy używać przeglądarki (bo win+L w tym wypadku odpada ;<)

a ta ramka ukrywała menu z listy kontaktów oraz border który jest wokół całej listy

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 25, 2009, 20:27:13 pm »
Cytat: "TrawNick"
eem pomyłka nie tabelka, ni tabletka tylko ramKa .
a ta ramka ukrywała menu z listy kontaktów oraz border który jest wokół całej listy

sprawdzam ;p
bo tak się składa, że na tę wtyczkę nigdy nie wpadłem ;p


włączyłem, ale nie bardzo wiem po co takie coś? ;p
w sensie, nie znajduję żadnego zastosowania praktycznego ;p



co najwyżej zmniejszenie listy kontaktów gdy nie jest potrzebna, ale to można win + w i wtw się cały schowa ;p

Offline TrawNick

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 25, 2009, 20:49:43 pm »
mówiłem, że to duperela, dla mnie to ma walory estetyczne tylko, np. dzięki ramce, czy tam k+ i tlok, mój konnekt wyglądał tak:
http://i40.tinypic.com/2iv1ldh.png

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 25, 2009, 20:56:49 pm »
Cytat: "TrawNick"
mówiłem, że to duperela, dla mnie to ma walory estetyczne tylko, np. dzięki ramce, czy tam k+ i tlok, mój konnekt wyglądał tak:
http://i40.tinypic.com/2iv1ldh.png


ok, nie mam pytań ;p

rafalodi

  • Gość
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 01, 2009, 11:07:13 am »
Podpisuje się za wtyką do blokowania komunikatora bez konieczności wylogowywania komunikarota... Nie raz by sie przydalo.


// offtop ;p

TrawNick - pozamiatałeśmnie tym "Majkrosoft Łord" xD

Offline drek

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 01, 2009, 11:29:44 am »
Klock w konnekcie to było ;p

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 01, 2009, 14:58:27 pm »
bxMaareeKxd - oj biedaczysko, żałuj, że nigdy nie wpadłeś na ta wtyczke ; ) Jedna z lepszych : )

Również mi brakuje tej pseudo-integracji z pulpitem... bardzo to to fajnie wygląda.
wypadłem z obiegu...

Offline drek

  • Narybek
  • *
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 01, 2009, 15:35:03 pm »
Gdyby nei było tych pasków przewijania, to było by dobre ale właśnie przez ten pasek zrezygnowałem z tej właśnie wtyczki (tłok)

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 01, 2009, 21:12:54 pm »
Cytat: "Keleos"
bxMaareeKxd - oj biedaczysko, żałuj, że nigdy nie wpadłeś na ta wtyczke ; ) Jedna z lepszych : )

żałuję ;p
a szczerze mówiąc, dla mnie zbędne troszkę ;p

Offline Dimension

Re: Kilka propozycji wtyczek
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 01, 2009, 21:40:26 pm »
Jestem także za wtyczką typu nowplaying.

Cytat: "TrawNick"
byla też w niej ciekawa opcja ustawienia jako tła- tapety która jest aktualnie ustawiona.
Jako tło listy kontaktów raczej się nie da w chwili obecnej, ale da się jako tło okna rozmowy: